Uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu Sagādā vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu bērniem!

26. Jūnijs, 2018
Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija 26. jūnijā ar Rimi Latvia atbalstu uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu Sagādā vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu bērniem!.

Kampaņas laikā sabiedrību aicinās ziedot līdzekļus, lai radītu iespēju SOS ģimenēs augošajiem bērniem un bērniem no SOS Ģimeņu atbalsta centru aprūpētajām ģimenēm piedalīties dažādās vasaras nometnēs. Ikviens Rimi un Supernetto pircējs var palīdzēt sagādāt vasaras priekus bērniem,  ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “SOS ciematu ģimenes rūpējas par bērniem, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. SOS vecāki sniedz šiem bērniem jaunas mājas, drošības sajūtu un mīlestību, daudz laika un resursus iegulda bērnu attīstības veicināšanā un pagātnē iegūtu traumu dziedēšanā. Vasarā ikvienam no SOS ģimeņu bērniem cenšamies piemeklēt vecumam un interesēm piemērotu vasaras nometni, kur atpūsties, gūt jaunus iespaidus un iemācīties jaunas prasmes.”

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa: „Palīdzību bērniem un tiem, kam nepieciešams mūsu kopējais atbalsts, esam izvirzījuši par savu prioritāti jau daudzu gadu garumā. Tāpēc mēs ļoti priecājamies par šo bērniem un sabiedrībai kopumā tik nepieciešamo iniciatīvu.” 

Divdesmit sešās SOS ģimenēs savas jaunās mājas ir raduši vairāk kā 140 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko ģimeņu gādību. Lai bērni varētu vasarā piedzīvot pozitīvas emocijas, ģimenes ik gadu cenšas bērniem sagādāt iespēju apmeklēt vecumam un interesēm atbilstošu vasaras nometni. 4-5 dienu nometnes izmaksas vienam bērnam Latvijā ir vidēji 140-200 EUR. Tā kā SOS ģimenēs aug vairāki audžubērni, izmaksas, kas jāsedz SOS ģimenēm ir ievērojamas, tādēļ tām nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Ziedojumus kampaņai visu Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs varēs veikt līdz pat augustam. Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 123 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 29 Rimi Super, 19 Rimi Mini, 38 Supernetto un pieci Rimi Express. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājā Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 500 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas sociālā riska ģimenēm. Savu darbu SOS ģimenes var veikt tikai pateicoties atsaucīgu uzņēmumu un labas gribas cilvēku atbalstam.


Populārākie raksti