Uzsākta labdarības akcija Labestības diena

02. Maijs, 2019
Rimi, LNT, Bērnu slimnīcas fonda un Mastercard organizētā labdarības akcija Labestības diena norisinās jau trīspadsmito reizi. 

Labdarības akcija aicina ziedot vērtīgajam – palīdzēt smagi slimiem bērniem dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Šogad palīdzēsim 51 bērnam, kuru atbalstam kopā nepieciešami 123 640 eiro.

Kampaņas sauklis "Ziedo vērtīgajam!" pievērš sabiedrības uzmanību lietu nozīmei un naudas vērtībai – cilvēki ikdienā mēdz tērēt naudu par maznozīmīgiem niekiem, kas sniedz vien īstermiņa prieku, taču kādam citam šī, bieži vien bezjēdzīgi iztērētā summa, nozīmētu daudz vairāk. Smagi slimiem bērniem katrs eiro sniedz cerību dzīvot pilnvērtīgi – spert pirmos soļus, pateikt vārdu ”mamma”, uzsākt bērnudārza vai skolas gaitas. Šogad arī pirmo reizi akcija aicina ziedotājus sniegt palīdzību jauniešiem ar depresiju, kas ir kļuvusi par nozīmīgu pašnāvību riska faktoru Latvijā.

Rimi Latvia Sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa: “Jau daudzu gadu garumā Rimi un mūsu pircēji ir uzticīgi Labestības dienām. Lai spētu palīdzēt arvien vairāk bērniem, kuriem šobrīd neklājas viegli, šogad talkā nāk arī mūsu piegādātāji un daļu no ieņēmumiem par iegādātajiem produktiem tie novirzīs mazo pacientu ārstēšanās izdevumiem. Rimi pateicas visiem, kuri piedalās šajā akcijā un palīdz Latvijas ģimenēm. Nebūsim vienaldzīgi, jo tikai kopā mēs spējam palīdzēt bērniem, kuriem šī palīdzība ir nepieciešama.”

Ikviens aicināts 9. maijā uz labdarības akcijas Labestības diena atklāšanas pasākumu, kas norisināsies Kalnciema kvartālā no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00. Pasākuma laikā uzstāsies etīžu teātris Nerten, Sieviešu stendaps un muzikālā apvienība Čipsis un Dullais, kā arī Rimi Latvia aicinās atstāt savu labo vārdu vēstījumu mazajiem BKUS pacientiem uz novēlējumu sienas un piedalīties meistarklasē kopā ar Rimi šefpavāru Normundu Baranovski.

Ziedot akcijai var, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par vienu zvanu – 1,42 eiro), Rimi veikalu ziedojumu kastītēs un portālā labestibasdiena.lv.

Tavs ziedojums ir vērtīgāks, nekā Tev šķiet!


Populārākie raksti