Vairāk nekā 90% Rimi darbinieki ieguvuši Covid-19 sertifikātu vai uzsākuši vakcināciju

29. Oktobris, 2021
Lai palīdzētu mazināt Covid-19 izplatību, būtiska nozīme ir vakcinācijai, sevišķi tur, kur ir neizbēgama cilvēku pulcēšanās.

Strādājot un ik dienu kontaktējoties ar klientiem, to apzinās arī Rimi, kur Covid-19 sertifikātu ir ieguvuši vai uzsākuši vakcināciju jau vairāk nekā 90% darbinieku.

“Pircēju un Rimi darbinieku drošība ir mūsu galvenā prioritāte, arī mūsu darbinieki izprot situāciju, un liela daļa bija vakcinēti jau pirms Ministru kabineta lēmuma, ka no 15. novembra visiem darbiniekiem tirdzniecības nozarē būs jābūt vakcinētiem. Šobrīd Covid-19 sertifikātu ieguvuši vai vakcināciju uzsākuši vairāk nekā 90% mūsu darbinieku, un ar katru dienu šis skaitlis palielinās. Lai atbalstītu savus darbiniekus šajā izaicinājumiem pilnajā laikā un ļautu pieņemt izsvērtus lēmumus, esam organizējuši informatīvās sesijas par vakcināciju ar ārstu-anesteziologu un Latvijas ārstu biedrības viceprezidentu Robertu Fūrmani, kā arī infektoloģi Ivetu Jukšinsku. Paralēli atbalstām arī Vakcinācijas projekta biroju un Nacionālo veselības dienestu, organizējot izbraukuma vakcināciju pie Rimi veikaliem, kā arī izvietojot un raidot veikalos informāciju gan latviešu, gan krievu valodā, lai uzrunātu pārējo sabiedrību un īpaši senioru mērķauditoriju,” stāsta Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka. 

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku. Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus un digitālos risinājumus ērtākiem un ātrākiem norēķiniem, piemēram pašapkalpošanās skenerus u.c. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, aicinām ievērot uz grīdas izvietotās norobežojošās uzlīmes.


Populārākie raksti