Vecāku māja gatava!

25. Februāris, 2011

Šodien līdz ar atklāšanas svētkiem Bērnu slimnīcas Vecāku mājā darbs pie tās tiek pabeigts pilnībā, un jau martā tā ieies pilnvērtīgā darba ritmā, lai 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā kalpotu par atbalstu slimo bērnu vecākiem un ģimenēm.

Gandarījums par skaisto un mājīgo Vecāku māju ir arī Rimi. No brīža, kad 2007. gadā Rimi iesaistījās šajā akcijā, tās būvniecības un labiekārtošanas darbiem ir ziedoti vairāk kā 51 000 latu. Tik lielu ziedojumu izdevies savākt pateicoties gan Rimi pircējiem, kas iesaistījušies akcijā, ziedojot un iegādājoties produktus, no kuriem līdzekļi tika novirzīti Vecāku mājai, gan uzņēmuma sniegtajam atbalstam.

2008. gadā Rimi veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs Saulainas dienas mūsu bērniem tika ziedoti 21 717 lati.

2009. gada nogalē Rimi aicināja pircējus veikalā iegādāties labdarības kalendāru. Akcijas noslēgumā tika pasniegts 21 000 latu liels ziedojums Vecāku mājas pabeigšanai.

Laikā no 2009. gada 1. janvāra līdz 2010. gada 30. novembrim Rimi klienti kopā nopirkuši 403 848 Dienas eksemplāru. No katra nopirktā eksemplāra ieņēmumiem laikraksts Diena divus santīmus atvēlējis Dienas organizētajai labdarības akcijai. Veikalu tīkla Rimi klienti divu gadu laikā Vecāku mājai sarūpējuši Ls 8 076,96!

Savukārt 2010. gada nogalē Rimi veica mājas labiekārtošanas darbus, ziedojot dažādus saimniecībā noderīgus piederumus – traukus, tīrāmos līdzekļus un sadzīves tehniku.

Paldies ikvienam, kas šo gadu laikā ir palīdzējis tapt Vecāku mājai!


Atpūtas telpa. Šī būs kopīga telpa visiem vecākiem, kurā atpūsties, palasot kādu grāmatu, un papusdienot.


Vecāku istaba. Viena no istabiņām, kurā varēs apmesties kāds no vecākiem, ja būs nepieciešamība palikt pie bērna slimnīcā.


Vecāku mājas virtuve.


Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa un Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa ķērušās pie Rimi meistaru ceptās kūkas sagriešanas un izdalīšanas svētku viesiem.

 


Populārākie raksti