Vecrīgā durvis ver desmitais Rimi Express veikals

24. Oktobris, 2019
Trešdien, 23. oktobrī, Rīgā, Kungu ielā 1 atvērts jau desmitais Rimi Express veikals - šis ir otrais jauna koncepta Rimi Express veikals

Rimi Express veikalā ir ne tikai jauns interjera risinājums ar atpūtas zonu kafijas un ēdienu baudīšanai, bet arī pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments. Šajā veikalā klientiem ir iespēja bez maksas uzpildīt dzeramo ūdeni, uzlādēt mobilās iekārtas un tāpat kā visos Rimi Express veikalos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi interneta pieslēgums.

Jauno Rimi Express konceptu Baltijas tirgum uzņēmums veidojis sadarbībā ar starptautiskiem jomas ekspertiem, ņemot vērā jaunākās pircēju paradumu un dzīvesstila tendences. Baltijas pilsētās, līdzīgi kā citur pasaulē, pēdējos gados būtiski aug pieprasījums pēc ātrām un veselīgām maltītēm pa ceļam uz darbu vai mājām.

Rimi Express veikalu sortiments veidots tā, lai steidzīgā ikdienā pilsētnieki no rīta pa ceļam uz darbu varētu izvēlēties kvalitatīvu kafiju un brokastu produktus, pusdienas laikā sakomplektēt maltīti no salātu bāra produktiem un atgriežoties mājās pēc darba, iegādāties pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās un Rimi gatavos produktus. Jaunā koncepta Rimi Express un arī citos šī formāta veikalos daudzi gatavie produkti, piemēram, sagriezti augļi, suši, salāti un smalkmaizītes, tiek gatavoti uz vietas veikalā, nodrošinot gan nevainojamu kvalitāti, gan svaigumu.

Veikala darba laiks ir no plkst. 07.00 līdz 23.00. Raitākai pircēju apkalpošanai veikalā pieejama arī pašapkalpošanās kase. Šis ir jau desmitais Express formāta veikals Latvijā, deviņi veikali atrodas Rīgā un viens veikals Ventspilī.

Jaunā Rimi Express veikala izveidē Rimi Latvia investējis ap pusmiljonu eiro un nodrošinās 14 jaunas darba vietas.


Populārākie raksti