Vegānu sieriņu pārdošanas apjomi mēneša laikā četrkāršojas

26. Aprīlis, 2018
Vegānu iecienīto biezpiena sieriņu pieprasījums pagājušā mēneša laikā Rimi veikalos pārdošanas apjomus palielinājis par 400%.

Pircēju ievērojamās intereses rezultātā tirdzniecība paplašināta no dažiem lielākajiem līdz 32 veikaliem Rimi Latvia tīklā.

Latvijā aizvien pieprasītāki kļūst dažādi bezlaktozes, bezglutēna, veģetārie un vegāniskie produkti. Pēdējo nedēļu laikā īstu ažiotāžu vegānu kopienas vidū radīja biezpiena sieriņu Baltais parādīšanās Rimi Latvia tirdzniecības tīklā. Šie sieriņi izgatavoti no produktiem, kas piemēroti vegānu diētai un piedāvā alternatīvu biezpiena sieriņam. Pateicoties sociālo tīklu ažiotāžai, salīdzinot ar pirmo tirdzniecības nedēļu, pārošanas apjomi palielinājušies četras reizes.

“Ņemot vērā pircēju lielo interesi, esam nolēmuši turpināt paplašināt produktu piedāvājumu vegāniem, veģetāriešiem, kā arī bezlaktozes un bezglutēna produktiem. Redzot, cik daudzi mūsu pastāvīgie klienti interesējas par šiem produktiem, papildinām ne tikai piedāvājumu, bet arī veikalu skaitu, kuros šos produktus var iegādāties. Šobrīd visplašākais produktu piedāvājums veģetāriešiem un vegāniem  pieejams Rimi Spice un Rimi Alfa, taču kopumā vegānu diētai piemērotie produkti nopērkami visos Rimi veikalos,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pēdējo gadu laikā pieprasījums pēc piena aizvietotājiem Rimi tīklā palielinās vidēji par 40% gadā, kamēr sojas jogurtiem un desertiem pieprasījums audzis tieši divas reizes. Šobrīd kopumā Rimi veikalos pieejams nepilns simts dažādu speciālās vegānu diētas produktu – siera kategorijā tiek piedāvāti seši produkti, konditorejā – septiņi produkti. Maizes grupā pagaidām pieejams kruasāns, ko drīzumā papildinās citi produkti. Piena produktu grupā pieejami piena aizvietotāji, sojas jogurti, deserti, biezpiena sieriņi, sojas majonēze, kas kopā veido 43 dažādus produktus. Daļa no sortimenta ir pieejama visos veikalos. Pārstrādātās gaļas kategorijā ir desmit produkti – desas, cīsiņi, pastētes un citas maltītes. Maijā plānots sortimentu paplašināt ar vēl vairākiem jaunumiem. 

Piena produktu grupā dominē Latvijā ražoti vegāniskie sieriņi, pārējās produktu kategorijās galvenās ražotājvalstis ir Beļģija, Spānija, Itālija, Zviedrija. Konditorejas un maizes kategorijā pārsvarā ir tikai Latvijā ražoti produkti. 

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 122 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 28 Rimi Super, 18 Rimi Mini, 39 Supernetto un pieci Rimi Express. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti