Veikalu tīkls Rimi piešķīris stipendijas trīs Rīgas Ekonomikas augstskolas studentiem

01. Decembris, 2016

Veikalu tīkls Rimi šī gada novembrī ir piešķīris pilna apmēra stipendijas trīs Rīgas Ekonomikas Augstskolas (REA) studentiem ziedošanas kampaņas Find and Fund ietvaros, nodrošinot trīs apdāvinātu studentu studiju maksu katram par 10 500 eiro vērtībā.  Rimi stipendija, uz kuru varēja pretendēt arī Rimi darbinieki, kas studē REA bakalaura programmās, piešķirta REA Absolventu Asociācijas šī gada rudenī uzsāktās kampaņas ietvaros, kurā plānots piesaistīt vismaz 300 000 eiro REA jauno studentu stipendijām.

Jau pirmajā Find and Fund kampaņas dienā bija savākts nepieciešamais ziedojums stipendijām trīs studentu atbalstam. Savukārt veikalu tīkls Rimi, kas ir viens no REA Absolventu asociācijas galvenajiem atbalstītājiem, 25.novembrī pasniedza stipendiju trīs 1.kursa studentiem katram 10 500 eiro apjomā par visiem trim studiju gadiem. Pēc izvērtēšanas komisijas un pretendentu prezentācijām stipendija tika piešķirta Līvai Bileskalnei no Tukuma, Anetei Kristiānai Jansonei no Kandavas un Adelei Ramelitei no Viļņas Lietuvā.

Rimi Baltic Group personāla direktore Pārsla Baško stāsta: “Rimi arvien ir veidojis ciešu saikni ar dažādām profesionālām izglītības iestādēm, un atbalsts talantīgiem jauniešiem ir viens no mūsu darba devēja stratēģijas nākamajiem soļiem mazumtirdzniecības kā profesijas prestiža celšanā. Visbiežāk sabiedrībā mūsu uzņēmumu asociē ar darbu veikala vidē, taču Rimi ir apmēram 200 dažādi amati - arī talantīgi Rīgas Ekonomikas augstskolas studenti var būt nākotnes mazumtirdzniecības jomas celmlauži, kuriem ir svarīgi šobrīd sniegt praktisku palīdzību zinību apguvē, piedāvājot iespējas un izaicinājumus. Līvai, Anetei un Adelei mācību laikā būs pieejams arī mentora-Rimi augsta līmeņa vadītāja atbalsts, kā arī apmaksātas prakses iespējas. Ikviens no mentoriem ir REA absolvents, tāpēc ceru, ka spēsim sniegt iedvesmu un atbalstu meitenēm ceļā uz viņu izaugsmi. ”

Stipendijas pasniegšanas pasākumā viena no Rimi stipendiātēm Anete Kristiāna Jansone atzina: “Stipendija ir lieliska iespēja sasniegt savus mērķus. Turklāt, kā pierādījuši daudzi no augstskolas absolventiem, tā ir iespēja ne tikai saņemt, bet arī dot nākotnē. Tas ir pozitīvs izaicinājums, lai darītu visu - lai mācītos, augtu un attīstītos! Paldies par šo pagodinājumu, ka esat mums uzticējušies un devuši šo nenovērtējamo iespēju!”

 


Populārākie raksti