Ventspilī durvis vērs atjaunotais Rimi hipermārkets

12. Novembris, 2015

Piektdien, 13.novembrī, ar īpašu koncertu tiks atvērts atjaunotais Rimi hipermārkets tirdzniecības centrā Tobago Ventspilī. Pārveides laikā veikals piedzīvojis vizuālas pārmaiņas – veikala telpu noformējums kļuvis modernāks, bet eju un plauktu izkārtojums mainīts tā, lai pircējiem būtu vēl ērtāk atrast izvēlētās preces.

"Jau 12 gadus Rimi hipermārkets tirdzniecības centrā Tobago ir viena no iecienītākajām ventspilnieku un pilsētas viesu iepirkšanās vietām. Tāpēc esam gandarīti par veiktajiem uzlabojumiem, lai ikdienai nepieciešamo produktu iegādāšanos mūsu pircējiem padarītu vēl ērtāku un patīkamāku," stāsta Rimi hipermārketa Tobago veikala vadītāja Inese Andersone.

Par godu veikala atkalatvēršanai 13.novembrī no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 apmeklētājus priecēs pūšamo instrumentu grupas The Sparkling 5 uzstāšanās.

Tirdzniecības centrā Tobago esošā Rimi hipermārketa atjaunošana ilgusi aptuveni mēnesi Pēc tās apmeklētājiem tiks piedāvāts vēl plašāks svaigās pārtikas, kā arī mājas preču, konditorejas un citu preču sortiments. Kopējā Rimi hipermārketa platība ir palikusi nemainīga – 2876 kvadrātmetri.

Tāpat paralēli Rimi hipermārketa atjaunošanai ir uzsākta arī tirdzniecības centra rekonstrukcija, atsvaidzinot telpas un padarot pircējiem un nomniekiem tās vēl draudzīgākas. Tirdzniecības centrā Tobago jau ir atvērti jauni veikali – apavu veikals Euroskor, rotaļlietu veikals Toy’s Planet un aptieka Apotheka. Beidzoties pārbūves darbiem, līdz mēneša beigām durvis vērs jauns sieviešu apģērbu veikals Verano, sieviešu un vīriešu apģērbu veikals Branches, kā arī sadzīves elektropreču veikals RD Electronics. Vairāki veikali, piemēram, Baltic Data, Zoo centrs un Euroaptieka atradīsies jaunās telpās. Kopējā tirdzniecības centra platība ir 8591 kvadrātmetrs.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 116 trīs formātu veikali: 28 Rimi hipermārketi, 42 Rimi lielveikali un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 


Populārākie raksti