Ventspilnieki ar pārsteigumu sveic zelta pāri 50 gadu kāzu jubilejā

11. Augusts, 2016

Atklājot noslēpumā turētas svinības, sestdien, 6. augustā, Ventspils pilsētas svētku laikā lielajā 50 gadu kāzu jubilejā tika sveikts Ventspils zelta pāris – Jānis un Ligita Kaudzes. Muzikālo priekšnesumu, 19 baltas rozes, dzirkstošu dzērienu un citas dāvanas sarūpēja pāra meita Kristīne, piedaloties tirdzniecības centra Tobago projektā Kāds ir Tavs sapnis?. Kristīne projekta pastkastei bija uzticējusi savu sapni - pārsteigt vecākus apaļajā kāzu gadadienā.

Zelta pārim Ligitai un Jānim Kaudzēm ir divi bērni - dēls un meita, kā arī v pieci mazbērni. Laulātie jau kopš bērnības dzīvojuši gandrīz viens otram blakus, viņu starpā bijusi tikai viena māja. Ligita visu mūžu ir bijusi aptiekāre, savukārt Jānis – jūrnieks. Tagad abi ir pensionāri, bet joprojām turpina darba gaitas un auklē arī mazbērnus.

19 baltas rozes – tieši tikpat, cik rozes bijušas līgavas Ligitas kāzu pušķī. “Mani vecāki kopā nodzīvojuši jau pus gadsimtu, kas ir apbrīnojami. Ilgās kopā būšanas noslēpums slēpjas pacietībā – nevajag satraukties par nenozīmīgiem sīkumiem. Ideja par pārsteiguma sagādāšanu pie manis atnāca pavisam vienkārši, bet pats grūtākais bija to turēt noslēpumā no vecākiem. Par to uzzinot, viņi bija ļoti priecīgi,” stāsta ventspilniece, zelta pāra meita Kristīne Mežvagare. Viņa aicina krāt pozitīvas emocijas, iepriecinot citus.

Ligita un Jānis par pārsteigumu sāka nojaust, kad kolēģi piekodināja, lai sestdien saģērbjas mazliet svinīgāk nekā ierasts. Tuvinieki laulātos sagaidīja Enkuru parkā, lai Zelta kāzu jubilejā sveiktu ar pašu un Rimi sagādātu pārsteigumu - muzikālu priekšnesumu, rozēm, šampanieti, dāvanu kartēm no grāmatnīcas Globuss, vitamīniem un dāvanu karti no aptiekas Apotheka, spilveniem labākam miegam no Ādas un vilnas fabrikas, kā arī ar t/c Tobago talismanu – zvaigzni. Lai svinības tuvinieku un draugu lokā izdotos vēl gardākas, zelta pāri un viesus mājās sagaidīja svētku galds ar bagātīgu mielastu.

Ligita un Jānis iepazinās, dzīvojot teju blakus viens otram. Dodoties uz pirmo randiņu, pastaigu pa pludmali, Ligita līdzi bija paņēmusi draudzeni Benitu, jo nezināja, kā viss izvērtīsies. Abi jaunieši viens otrā ieskatījās un apprecējās, kad Ligitai bija 19 gadi. Pirmais ēdiens, ko jaunā sieva savam vīram pagatavoja, bija pankūkas, kas Jānim vēl joprojām ļoti garšo. Savukārt Ligita nekad neatsakās no konfektēm Serenāde, kuras Jānis viņai dāvināja randiņos. Zelta pāris ir dzīvespriecīgs un izbauda katru kopā būšanas brīdi.

Projekts Kāds ir Tavs sapnis? turpinās līdz novembrim, aicinot ventspilniekus dalīties ar saviem sapņiem, aizpildot sapņu vēstuli, iemetot to tirdzniecības centra Tobago pastkastē un nokļūstot par soli tuvāk to piepildījumam.

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Sportland, Lauma Lingerie, Aleksandra apavi, Euroskor, Lee Cooper, Verano, Irve, Apotheka, Euroaptieka, Baulain, Norvik Banka, RD Electronics, Baltic Data, Globuss, Grenardi, Jahonts, Douglas, Dzintars, Branchess, Pus12, Drogas, Optika Metrapole, Top Shop, Elit, Toy’s Planet, Daniele Donati, Veļas Pasaule, Bite, Tele2, LMT, Gards, Ādas un vilnas fabrika, Amoreta, Zoo centrs.


Populārākie raksti