Veselīgu uzkodu cienītājiem Rimi veikalos izveidoti “Salātu bāri”

20. Jūnijs, 2013

Iedvesmojot savus pircējus jaunām idejām, garšai un pieredzei, Rimi parūpējies par tiem, kuri seko līdzi savam uzturam, skaita kalorijas un maltītē iekļauj veselīgus produktus – Rimi hipermārketos t/c Spice un t/p Alfa izveidoti īpaši “Salātu bāri”. Tajos no vairāk nekā 20 veselīgām un gardām sastāvdaļām – svaigiem dārzeņiem, salātu lapām, garnelēm, vistas filejas, sieru, olām un citām – ir iespēja katram izveidot savus salātus atbilstoši gaumei un veselīga uztura pamatprincipiem. Turklāt izvēlētos salātus iespējams papildināt ar kādu no gardajām Rimi mērcītēm – ķiploku, loku, medus - sinepju, cēzara mērci un daudzām citām.

Īsā laikā Rimi “Salātu bāri” jau paspējuši iemantot pircēju atsaucību un interesi – teju katrs piektais Rimi kulinārijas klients, lai dažādotu savu brokastu, pusdienu vai vakariņu ēdienreizi, priekšroku dod tieši pašu rokām gatavotajiem salātiem. Tā ir iespēja katram Rimi pircējam pašam veidot savu veselīgo maltīti, jo īpaši vasarā, kad siltajā laikā organismam nepieciešams kaut kas viegls un vitamīniem bagāts.

Visbiežāk Rimi hipermārketa t/c Spice un t/p Alfa apmeklētāji salātus izvēlas veidot no garnelēm, tunča vai vistas, papildinot tos ar dažādām salātu lapām – ledus salātiem, rukolu, kā arī dažāda veida mērcēm, kas piemērotas ikvienai gaumei. Bez tam, pašu sagatavotos salātus iespējams papildināt ar kokteiļtomātiem, marinētiem peperoni, pipargurķīšiem, olīvām, marinētām sēnēm, rīvētu sieru un kubiņos grieztu svaigo sieru, grauzdētām sezama un saulespuķu sēkliņām, kas salātiem piedos papildus garšas nianses.

Iecerēts, ka jau drīzumā “Salātu bārs” tiks izveidots arī Rimi hipermārketā “Valdemārs” (adrese: Rīga, Valdemāra ielā 112).


Populārākie raksti