Vieglatlētes Grīvas piepilda topošo sportistu – māsu Blanku sapni

12. Jūlijs, 2016
Ventspilnieki nebaidās sapņot – par to pārliecinājās arī profesionālās vieglatlētes Lauma, Māra un Gundega Grīvas, kas 9. jūlijā Jūras svētkos pasniedza Aleksai Blankai un viņas dvīņu māsām tirdzniecības centra Tobago projektā Kāds ir Tavs sapnis? iegūto dāvanu – dāvanu karti no sporta preču veikala. To viņas izmantos, iegādājoties sev sporta tērpus, lai turpmāk vieglatlētikas sacensībās varētu startēt vienotā izskatā.
 
“Vienmēr esmu bijusi pārliecināta, ka sapņi, kas iet roku rokā ar mērķtiecību un pozitīvu attieksmi, realizējas, ja ne pašu spēkiem, tad kādam palīdzot tos īstenot. Mēs ar māsām jau no bērnības sapņojām un tiecāmies augšup, kas palīdzēja iegūt labus rezultātus un sasniegt kāroto. Man bija patiess prieks pasniegt dāvanu māsām Blankām – jaunajām censonēm – , ceru, ka nākamajās vieglatlētikas sacensībās izcilus rezultātus viņām palīdzēs sasniegt drosme sapņot un arī jaunie sporta tērpi, kas liks justies vienotām – tātad spēcīgākām,” teic ventspilniece un tāllēcēja Lauma Grīva, iedvesmojot noticēt saviem spēkiem un uzdrīkstēties sapņot lielus sapņus.
 
Māsas Grīvas nāk no ļoti sportiskas ģimenes – tētis Māris savulaik nodarbojies ar šķēpmešanu, bet tagad ir vieglatlētikas treneris, savukārt mamma Baiba ir nodarbojusies ar augstlēkšanu, un šobrīd četri no pieciem Grīvu ģimenes bērniem ir vieglatlēti. Lauma un Māra ir tāllēcējas, savukārt Gundega ir šķēpmetēja – visas aktīvi strādā pie tā, lai tiktu uz olimpiskajām spēlēm Rio.
 
Tirdzniecības centrs “Tobago” T/c piepildīja arī citu ventspilnieku sapņus, dāvinot viņiem dāvanu kartes kāroto lietu iegādei. Arvis Gūtmanis, kaislīgs makšķernieks, turpmāk uz copēm varēs doties ar jaunu makšķeri no veikala Gards, tāpat kā skolotājas Maijas Ignates vīrs. Lai Robertai Reinfeldei skriešana un basketbola spēlēšana būtu ne tikai patīkama, bet arī ērta, viņa saņems dāvanu karti jaunu sporta apavu iegādei. Gādīgā mamma Lāsma Ašme, rakstot par savu sapni, saka: “Šovasar vēlos ar bērniem spēlēt badmintonu – mācīties sadarboties komandā, atrodoties svaigā gaisā un baudot laiku.” Centrs piepildīja arī viņas sapni, un Lāsma varēs iegādāties badmintona raketes no veikala Sportland.
 
Par uzdrīkstēšanos sapņot arī jūnijā tirdzniecības centrst/c Tobago piepildīja septiņu drosmīgu ventspilnieku sapņus. Skolotāju Agitu Frīdenbergu centrs iepriecināja ar trauku komplektu, ko viņa izmantos mammas lielajās 70 gadu svinībās, bet Zigrīda Drīksne turpmāk plātsmaizes un pīrādziņus, ar ko pacienāt bērnus un mazbērnus, ceps jaunā elektriskajā cepeškrāsnī no veikala RD Electronics. Skolotāja Sanita Plūme dāvanā saņēma jaunas brilles, toties pārdevēja Edīte Kaimačņikova, rūpējoties par ģimeni, no centra iegūtās brilles dāvinās savam tēvam no veikala Optika Metrapole. Lai Dace Baumane vasarā varētu pagatavot īstu vitamīnu bumbu, viņa savā īpašumā ieguva sulu spiedi, toties saldumu mīļotājs Reinis Zecmanis varēs našķoties pats un cienāt citus ar konfektēm, kuras dāvina t/c Tobago. Piepildīta tika arī studentes Sindijas Borgas vēlēšanās – viņa dāvanā saņems blenderi, ar kuru gatavot atspirdzinošus kokteiļus saviem izlaiduma viesiem.
 
Projekts Kāds ir Tavs sapnis? turpinās līdz novembrim, aicinot ventspilniekus dalīties ar saviem sapņiem, aizpildot sapņu vēstuli, iemetot to tirdzniecības centrat/c “Tobago” pastkastē un nokļūstot par soli tuvāk to piepildījumam.
 
Sapņus palīdz īstenot Rimi, Sportland, Lauma Lingerie, Aleksandra apavi, Euroskor, Lee Cooper, Verano, Irve, Apotheka, Euroaptieka, Baulain, Norvik Banka, RD Electronics, Baltic Data, Globuss, Grenardi, Jahonts, Douglas, Dzintars, Branchess, Pus12, Drogas, Optika Metrapole, Top Shop, Elit, Toy’s Planet, Daniele Donati, Veļas Pasaule, Bite, Tele2, LMT, Gards, Ādas un vilnas fabrika, Amoreta, Zoo centrs.
 
 
 
 
 
 

Populārākie raksti