Visdraudzīgākais karotītes produktu tirgotājs – Rimi Latvia

06. Oktobris, 2009

5. oktobrī notika Zaļās Karotītes astoņu gadu Dzimšanas dienas svinības, kuru laikā tika apbalvoti trīs pārtikas uzņēmumi, kas iemantojuši tautā mīlētākā produkta titulus šajā gadā, kā arī draudzīgākais tirgotājs, kuru balsojumā noteica paši uzņēmumi. Par Visdraudzīgāko karotītes produktu tirgotāju 2009 tika pasludināts Rimi Latvia.

Savukārt Tautā mīlētākie karotītes produkti ir SIA Mārupes siltumnīcas gurķi, A/S Lazdonas piensaimnieks brokastu biezpiens 9% un Z/s Galiņi burkāni.

"Karotīte dara darbu, kas ir svarīgs gan preces ražotājam, gan valstij, jo no Latvijas izcelsmes produkta nodokļi, ieņēmumi un peļņa paliek Latvijā. Tā psiholoģiski atvieglo pircēju lēmumu pieņemšanu, jo patērētājs ar šo zīmolu vien jau saņem precīzu papildu informāciju par produkta kvalitāti un ar to sev samazina pirkuma risku. Ražotāji, kas izvēlējušies sadarbību ar karotīti, skaidri redz spēcīgākas sava produkta pozīcijas konkurences cīņā. Priecājos, ka iedzīvotāji savā balsojumā ir atzinīgi novērtējuši produktus, kas mīlēti to augstās kvalitātes un izcilo garšas īpašu dēļ", uzsver biedrības Mārketinga padomes vadītāja Ingūna Gulbe.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš ir zīmes Kvalitatīvs produkts patrons.


Populārākie raksti