Vismaz gadu Žēlsirdības mājas darbs būs nodrošināts

10. Februāris, 2010

Janvārī Rimi un Supernetto veikalos tika saziedots 15 101 lats, par kuriem tiks nodrošināta alternatīvās aprūpes centra Žēlsirdības mājas ikdienas darbība vismaz vienu gadu, radot iespēju veikt regulāru komunālo pakalpojumu apmaksu, pārtikas iegādi, un sedzot citas ikdienā nepieciešamās izmaksas. Turklāt šīs mājas jauniešiem saziedotā summa ļaus arī piedalīties vasaras nometnē bērniem-invalīdiem Žēlsirdības mājā.

Žēlsirdības mājas darbības mērķgrupa ir bāreņi-invalīdi no bērnības ar intelektuālās attīstības traucējumiem, kuri ir sasnieguši pilngadību un devušies prom no valsts aprūpes iestādēm.

Šobrīd alternatīvās aprūpes centrs Žēlsirdības māja sniedz palīdzību 12 jauniešiem un 4 viņu bērniem, kā arī jauniešiem, kas nedēļas nogales pavada Žēlsirdības mājas centrā un filiālēs. Nelielā lauku palīgsaimniecība dod iespēju jauniešiem mācīties aprūpēt dzīvniekus – izslaukt gotiņas un kazas, pabarot vistas, trušus un suņus. Savukārt ģimenes sajūtu sniedz kopīgi ieturētās pusdienas pie viena galda. Līdzdarbojoties nodarbībās un ikdienas pienākumus veicot, jaunieši iemācās cienīt maizes klaipu un saprast, ka tieši darbs nodrošina viņu labklājību.

Paldies ziedotājiem, kas atbalstīja šo labdarības akciju!
 


Populārākie raksti