Vivo centrs: Vasarā jelgavnieki sapņo par tuvinieku iepriecināšanu

01. Augusts, 2016

Šovasar jelgavnieki izvēlējušies iepriecināt citus – tā rāda “Vivo centra” projektā “Kāds ir Tavs sapnis?” jūnijā un jūlijā apkopotās “sapņu vēstules”. Studentei Evai un skolniecei Anastasijai izdevās piepildīt savu vecāku sapņus, studentam Aivim – topošās sievas sapni, bet piecu bērnu māmiņai Agnesei – dāvāt prieku visai savai ģimenei. Kopā šajos vasaras mēnešos saņemti vairāki simti vēstuļu, kurās jelgavnieki dalās savos sen ilgotajos sapņos.

Studente Eva Mediņa, kura ar veikala “Douglas” gādību mammai uzdāvināja viņas mīļākās “Chanel” smaržas, savā sapņu vēstulē raksta: “Mans sapnis ir pateikt paldies savai mammai par lielisku audzināšanu, nekad neizsīkstošo enerģiju, milzīgo atbalstu un pacietību. Es ļoti mīlu savu mammu un skatos uz viņu ar apbrīnu, jo būt par mammu nemaz nav viegli, bet manai mammai tas izdodas lieliski! Ar šīs kampaņas palīdzību ceru mammai dāvināt nedaudz prieka un mirdzuma acīs. Vēlos, lai viņa zina, cik ļoti mīlu viņu un novērtēju visu, ko viņa dara manis un mana brāļa labā”.

Arī 13 gadus jaunā Anastasija Sirotkina bija vēlējusies iepriecināt vecākus, kā vienu no vēlmēm norādot kafijas automātu mammai. Lai meitene pati varētu atrast vecākiem piemērotākās dāvanas, viņa saņēma “Vivo centra” dāvanu karti.

Savukārt Aivim Auziņam izdevās iepriecināt savu līgavu. Jaunais vīrietis “sapņu vēstulē” rakstīja, ka vēlas katru brīvo mirkli pavadīt kopā ar savu topošo sievu – lai katra viņas diena nes ko jaunu un neaizmirstamu. Šoreiz Aivis līgavai sarūpēja brilles. Abu jauno cilvēku sapni piepildīja veikals “Optio”.

Agnese Ofkante, 5 bērnu māmiņa un “Bēbīšu skolas” vadītāja Jelgavas bērnu un jauniešu centrā “Junda”, sagādāja pārsteigumu visai savai ģimenei. Viņa sapņu vēstulē raksta, ka savus personīgos sapņus ir “palikusi maliņā”, lai to vietā īstenībā vērstu savu bērnu vēlēšanās un idejas. Šoreiz veikals “Balitc Data” parūpējās par pašas Agneses sapņiem, dāvinot viņai kāroto fotoaparātu, kas noderēs gan kuplās ģimenes skaisto mirkļu iemūžināšanai, gan arī Agneses ikdienas darbā ar mazuļiem “Bēbīšu skolā”.

“Dalīts prieks ir dubults prieks – ar šādu pārliecību dzīvojam ne tikai mēs, projekta organizatori, bet arī neskaitāmi jelgavnieki. Esam patiesi gandarīti, ka daudzi no “sapņotājiem” ar šī projekta starpniecību izvēlas iepriecināt līdzcilvēkus, jo tādējādi mēs visi kopā prieku dudzkārt vairojam. Aicinām jelgavniekus turpināt sapņot, iepriecināt sevi un citus un līdz 1. novembrim savus sapņus uzticēt “Vivo centra” sapņu pastkastei,” rosina Evija Čukure, SIA “Rimi Latvia” tirdzniecības centru mārketinga vadītāja.

Projekta ietvaros jūnijā un jūlijā tika piepildīti arī skolnieces Ievas Gedrovicas, piecgadnieka Markusa Leiša, lietvedes Mārītes Matuzeles, pensionāru Ritas Olgas Veidemanes un Rasmas Valtmanes sapņi, kā arī noliktavas darbinieces Ievas Trones, bērnudārznieces Nikolas Marijas Ivančenko, rokdarbnieces Vinetas Mednes un Strazdiņu ģimenes sapņi.
Sapņus palīdz īstenot “Rimi”, “Douglas”, “Tele2”, “Baltic Data”, “Bite”, “Dzintars”, “212”, “Guntina.com”, “Optio”, “Stenders”, “Ādas un vilnas fabrika”, “Palete”, “Siberika”, “Barona tējas un kafijas”, “Baulain”, “Globuss”, “Blue Box”, “Nika”, “Luvra”, “Zizi”, “Dino Zoo”, “Super Action”, “Grenardi”, “Lattelecom”, “Mēness aptieka”, “Balonu pasaule”, “Salmu krogs”, “Caramelles”, “Juvo apavi”, “Pus12, Helen”, “Clean Control” un “Luxe”.

Plašāk ar projekta noteikumiem iespējams iepazīties www.rimi.lv sadaļā “Tirdzniecības centri”.


Populārākie raksti