VIVO notiks Vīriešu dzīvesstila diena kopā ar Rīgas Dinamo

14. Aprīlis, 2010

Šo sestdien, 17. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 17.00, turpinot iepriekšējā nedēļā aizsākto skaistuma un veselības tēmu, tirdzniecības centrā VIVO centrs risināsies Vīriešu dzīvesstila diena, kuras ietvaros visi jelgavnieki varēs saņemt vēl nebijušas bezmaksas konsultācijas par vīriešu skaistumkopšanu un izveidot pavasarīgas frizūras, kā arī apspriesties pie makšķerēšanas un medību lietpratējiem un mēroties spēkiem galda hokejā ar Rīgas Dinamo spēlētājiem Ervīnu Muštukovu un Nikolaju Žurkovu.

Vīriešu dzīvesstila diena sāksies jau plkst. 11.00, kad t/c VIVO centrs kungi un jaunskungi varēs konsultēties pie nozares profesionāļiem un uzzināt jaunākās vīriešu kosmētikas pavasara modes tendences. Jebkurš jelgavnieks, kurš vēlēsies iegūt jaunu un modernu frizūru, to varēs izdarīt absolūti par brīvu pie pieredzējušajiem zīmola AVON frizieriem.

Sporta, īpaši hokeja, līdzjutējiem visas dienas garumā būs vienreizēja iespēja uzspēlēt galda hokeju kopā ar Rīgas Dinamo spēlētājiem Ervīnu Muštukovu un Nikolaju Žurkovu, kopā nofotografēties un saņemt ekskluzīvus autogrāfus. Savukārt plkst. 13.00 visi izēdāji varēs pulcēties, lai piedalītos rīkotajās Rīgas Dinamo jaunāko produktu – čipsu un desiņu ar sieru – ēšanas sacensībās.

Tanī pat laikā t/c VIVO centrs darbosies veikala "Asaris" ekspertu stūrītis, kur gan esošie, gan topošie makšķernieki un mednieki varēs iegūt visu jaunāko informāciju par makšķerēšanas un medību lietām.

Turklāt par godu Vīriešu dzīvesstila dienai t/c VIVO centrs nomnieki apmeklētājiem ir sarūpējuši īpašus piedāvājumus un praktiskus pārsteigumus. Savukārt par priecīgu gaisotni un labsajūtu sestdien gādās pasākuma kuratore Kristīne un DJ Alex.
 


Populārākie raksti