Zane Eniņa saņem nozares asociācijas gada balvu

19. Maijs, 2010

22 kandidātu konkurencē Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) Gada balvu 2010 šogad saņēma Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Kazuša un Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Kā vēsta ziņu portāls LETA, I. Kazuša nominēta balvai “par stāju, zināšanām un spēju apliecināt, ka sabiedriskajās attiecībās vislabāk var strādāt tie, kas apguvuši arī kādas citas prasmes vai profesiju". Savukārt Z. Eniņa nominēta par "Rimi klātbūtni visos Latvijai nozīmīgos pasākumos, turklāt par spēju to izdarīt neuzbāzīgi un ļoti profesionāli".

Zane Eniņa izsaka pateicību: "Liels paldies nozares kolēģiem par augsto vērtējumu! Sajūta ir ļoti īpaša, jo atzinība nāk no to cilvēku puses, kuri vislabāk pārzina sabiedrisko attiecību ikdienu. Es saredzu, ka šī ir balva arī Rimi, jo tas ir uzņēmums, kas nodrošina man spraigu dzīves ritmu un sniedz izpausmes brīvību."

Šogad balvā tiek dāvāta īpaši izveidota apzeltīta sudraba poga, kurā iekļauta gan LASAP simbolika, gan arī gadskaitlis. Uz pogas attēlotas kāpnes, kas simbolizē ikviena indivīda tiekšanos uz augšu un profesionālo pilnveidošanos. LASAP Gada balvu darinājis metālmākslinieks Linards Počs.

LASAP ir biedrība, kas darbojas kopš 2001. gada, apvienojot vairāk nekā 80 sabiedrisko attiecību profesionāļus – nozares akadēmiskos spēkus un praktiķus no mācību iestādēm, sabiedrisko attiecību aģentūrām, uzņēmumu un organizāciju sabiedrisko attiecību struktūrām ar mērķi tālākas izglītošanās un diskusiju ceļā vairot profesionalitāti un paaugstināt nozares standartus. LASAP Gada balvas tiek pasniegtas jau otro reizi konkursa „Baltic PR Awards 2010” ietvaros.
 


Populārākie raksti