Ziedo Labestības dienai!

07. Jūnijs, 2011

Saziedosim, lai bērni redzētu, dzirdētu, staigātu un dzīvotu! Ar šādu aicinājumu jau piekto reizi LNT kopā ar portālu ziedot.lv, Swedbank un Rimi un Supernetto veikaliem vēršas pie līdzcilvēkiem, lai palīdzētu četriem bērniem un saziedotu kopā 27 755.15 latus.

Aleksandram ir pieci gadi. Kad zēnam bija deviņi mēneši ārsti konstatēja, ka viņam ir smaga sensoneirāla vājdzirdībaun mazulis dzīvo pilnīgā klusumā. Tagad Aleksandram ir dzirdes aparāts, taču viņa garīgā attīstība un spēja runāt ir aizkavējusies. Lai Aleksandrs dzirdētu un spētu sazināties ar apkārtējiem, viņam jādodas uz īpašu rehabilitācijas programmu Sanktpēterburgā!
Lai Aleksandrs dzirdētu, nepieciešami 3000 latu!

Timofejs piedzima priekšlaicīgi, viņš piedzimšanas brīdī svēra vien kilogramu. Timofejam ir neiznēsāta bērna retinopātija. Savos trīs gados viņš ir pārcietis jau četras sarežģītas acu operācijas, bet pagaidām atšķir vien spilgtu gaismu. Timofeja tētis cer, ka mazais reiz redzēs, bet tam nepieciešamas vēl divas operācijas klīnikā Sanktpēterburgā!
Lai Timofejs redzētu, nepieciešami 2550 lati!

Elīnai ir 16 gadi un šogad viņa beigs 9.klasi. Viņai piedzimstot ārsti konstatēja skoliozi. Slimība progresē un neraugoties uz daudzajām ārstēšanām, operācijām un masāžām Elīnai deformējušās arī kājas. Meitenei ļoti patīk mācīties, taču lai Elīna pati saviem spēkiem spētu aizietu uz skolu, viņai nepieciešama sarežģīta operācija Vācijā!
Lai Elīna staigātu, nepieciešami 15810.65 lati!

Ernests piedzima vesels, bet gada vecumā viņš saslima ar meningītu. Pēc smagās slimības un daudzajām komplikācijām smaidīgais puisēns kļuva par “lupatu lelli”, kuru vajadzēja barot caur zondi. Ernestam ir smagi centrālās nervu sistēmas bojājumi. Pastāvīgā ārstēšana ir devusi rezultātus, Ernests mācās pārvietoties un ēd pats, bet viņam nepieciešama cilmes šūnu terapija.
Lai Ernests dzīvotu, nepieciešami 6394.50 lati!

Labestības dienai var ziedot Rimi un Supernetto veikalos, portālā ziedot.lvSwedbank filiālēs.

Rezultāti:
Labestības dienas organizatori saka vislielāko PALDIES visiem labas gribas cilvēkiem par saziedotajiem Ls 215 301,83 piektajā – jubilejas - Labestības dienā. Papildus 197 104 Ls, kuru saziedojām 29. maijā Labestības dienā, vēl tika saziedoti 18 197,83 Ls – Swedbank filiālēs, veikalos Rimi un Supernetto, kur ziedot varēja līdz 6. jūnijam.

Labestības diena, kas šogad bija īpaši svētki, jo svinēja piekto – jubilejas- gadu, vēlreiz mums visiem apstiprināja to, ka kopā mēs esam milzīgs spēks un mūsu visu – Latvijas iedzīvotāju atsaucība un vēlme palīdzēt ir neizmērojami liela. Ar visu mūsu kopējo saziedoto summu – 215 301,83 Ls mēs spēsim palīdzēt 48 bērniem dzīvot, redzēt, dzirdēt un staigāt. Par saziedotajiem līdzekļiem bērni saņems ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, operāciju apmaksu, tehniskos palīglīdzekļus u.c.

Rehabilitāciju Latvijā un ārzemēs saņems 12 bērni, tehniskos palīglīdzekļus - 4 bērni, operācijas - 6 bērni, insulīna pumpjus - 4 bērni, ārstniecības kursus Latvijā un ārzemēs - 9 bērni, digitālos dzirdes aparātus - 4 bērni, delfīnterapiju - 5 bērni, mājas aprūpi - 2 bērni, ortozes - 1 bērns un medicīnisko uzturu - 1 bērns.


Populārākie raksti