Ziedo Labestības dienai Rimi un saņem puķu sēklas!

13. Maijs, 2011

Šogad Labestības diena ir īpaši svētki, jo tā ir piektā – jubilejas reize. Lai 29.maijs kļūtu par svētkiem visā Latvijā, LNT kopā ar Swedbank, Ziedot.lv un Rimi un Supernetto veikalu atbalstu aicina – ikvienu savās mājas vai darba vietā un visiem kopā Labestības dienā Kronvalda parkā – veidot puķu dobes, lai ziedi uzplaukst par godu labiem darbiem.
 

Lai Latvija uzplaukst ziedos par godu Labestības dienai un labiem darbiem, labestības akcijas veidotāji aicina ikvienu veidot savu, savas mājas, sava bērnudārza, skolas vai pašvaldības puķu dobi. Kad ziedi uzziedēs – katrs tiek aicināts to nobildēt un foto sūtīt uz labestibasdiena@lnt.lv, lai visi Latvijas iedzīvotāji ierauga to skaistumu, ko paši sev esam radījuši.


Savukārt, 29. maijā, Kronvalda parkā, tiks veidota īpaša puķu dobe Labestības dienas simbola – sirds – formā! Dobē tiks iedēstīti vairāk nekā 500 ziedu stādu – begonijas un samtenes. Kopējā dobes platība būs 25 m2.
 

„Mēs ceram, ka Labestības puķu dobes krāšņums gozēsies gan pilsētu laukumos, gan daudzu labu cilvēku piemājas dārzos. Atbalstot šo ieceri, Rimi ir nolēmis dāvināt 10 000 puķu sēklu paciņas Labestības dienas ziedotājiem. No 18. maija, iemetot naudu Rimi veikalos pie kases esošajās ziedojumu kastītēs, pirmie 10 000 ziedotāji saņems puķu sēklu paciņu savas Labestības dobes izveidei”, saka Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.
 

Šogad Labestības diena notiek jau piekto reizi un līdz šim tikai ar visas sabiedrības atbalstu visi kopā esam spējuši palīdzēt 204 bērniem – redzēt, dzirdēt, staigāt un dzīvot! Mēs visi kopā Labestības dienās esam saziedojuši 818 713.91 latu!


Saziedosim arī šogad, lai bērni redzētu, dzirdētu, staigātu un dzīvotu! Lai Elīna staigātu, Ernests dzīvotu, Aleksandrs dzirdētu un Timofejs redzētu, ir nepieciešami 27 755,15 latu, taču palīdzību lūdz desmitiem ģimeņu un viņu bērni, kuriem ir nepieciešama ārstēšana.
 


Populārākie raksti