Ziedo ūdensdziedniecību telpu remontam

06. Aprīlis, 2010

Laikraksts Neatkarīgā Rīta Avīze un Bērnu slimnīcas fonds, sadarbojoties ar Rimi, Radio Skonto un portālu mammam.lv aprīlī organizē labdarības akciju “Dzīvības ūdens”, kuras laikā tiks vākti līdzekļi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezerā ūdensdziedniecības telpu remontam.

Gaiļezers ir vienīgā Bērnu psihiatrijas klīnika Latvijas Republikā, kā arī slimnīcā atrodas vienīgā bērnu neirorehabilitācijas nodaļa. Bērnu psihiatrijas klīnikā ārstējas līdz 1000 pacientiem gadā, neiroloģijas nodaļā vidēji no 900 līdz 1000 pacientiem gadā. Šo bērnu ārstēšanā svarīgu vietu ieņem nemedikamentozā terapija. Slimnīcā nepieciešams attīstīt hidroterapiju gan bērnu psihiatrijas, gan bērnu neiroloģijas jomā, jo ūdens procedūrām atkarībā no programmas piemīt gan stimulējoša, gan atslābinoša, relaksējoša un tonizējoša iedarbība uz centrālo un veģetatīvo nervu sistēmu. Ievērojot pacientu slimību profilu slimnīcā (psihiatrija, agrīna bērnu neirorehabilitācija) hidroterapija ieņem nozīmīgu vietu nemedikamentozajā terapijā, kura ir viena no būtiskākajām ārstēšanas metodēm.

"Ir zināma metode, kā ar ūdens palīdzību daudzi Latvijas bērni varētu kļūt veselāki, taču pietrūkst vien piemērota un mūsdienu prasībām atbilstoši iekārtota procedūru telpa. Ziedojot tik, cik katra rocība atļauj – kaut dažus santīmus, mums kopā izdotos iekārtot šo telpu, ko Gaiļezera Bērnu slimnīcā gadiem varētu izmantot bērnu ārstēšanā" saka Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ziedot labdarības akcijai “Dzīvības ūdens” var zvanot uz ziedojumu tālruņa numuru 90006681 vai arī ziedojot Rimi un Supernetto izvietotajās ziedojumu kastītēs visu aprīli.


Populārākie raksti