Ziedotas pirmās skolas lietas trūcīgajiem pirmklasniekiem

12. Augusts, 2010

Kopš labdarības akcijas Skolas soma skolas lietu ziedošanas punktu atvēršanas Rimi veikalos visā Latvijā, tajos ziedotas jau pirmās pirmklasniekiem nepieciešamās lietas. Šobrīd akcijā jau iesaistījušies Ādažu, Bauskas, Madonas, Talsu, Tukuma, Daugavpils, Ventspils, kā arī Rīgas iedzīvotāji, ziedojot gan skolas somas, guaša un akvareļa krāsas, flomāsterus, klades, burtnīcas, kā arī dažādus rakstāmpiederumus. Iedzīvotāji aicināti turpināt atbalstīt akciju un palīdzēt pirmklasniekiem no mazturīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, ziedojot dažādas skolai nepieciešamās lietas, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006383, kā arī veicot ziedojumu labdarības portālā ziedot.lv vai ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā.

Lai vairāki tūkstoši pirmklasnieku no mazturīgām ģimenēm varētu sākt skolas gaitas, ikviens aicināts ziedot kādu pirmklasniekam nepieciešamo skolas lietu – mugursomu, penāli, rakstāmpiederumus, dažāda izmēra zīmēšanas blokus, līniju un rūtiņu burtnīcas, guaša un akvareļu krāsas, krāsaino papīru, līmes zīmuli, šķēres, plastmasas trauciņu ūdenim, kā arī dažāda formāta mapes. Tāpat skolas lietu ziedošanas punktos Rimi veikalos visā Latvijā trūcīgajiem pirmklasniekiem iespējams ziedot arī maiņas apavus un sporta tērpus.

Šogad palīdzība vajadzīga vismaz 3000 bērniem no trūcīgām ģimenēm. Viena skolēna sagatavošanai nepieciešami 25 lati, līdz ar to, lai palīdzētu visiem šiem bērniem, nepieciešami vairāk nekā 75 tūkstoši latu. Tāpēc cilvēki ir aicināti būt atsaucīgi un ziedot gan dažādus skolas piederumus, gan naudu nepieciešamo lietu iegādei.

Labdarības akciju Skolas soma Rimi kopā ar labdarības portālu Ziedot.lv rīko jau piekto gadu. Četru gadu laikā kopš labdarības akcijas Skolas soma sākuma kopumā ziedojumos savākti vairāk nekā 100 tūkstoši latu, tādējādi nodrošinot iespēju 3041 bērnam no trūcīgām ģimenēm iegādāties skolai nepieciešamās lietas un sākt skolas gaitas.

Labdarības akcija Skolas soma šogad notiek no 1. jūlija līdz 12. septembrim.
 


Populārākie raksti