Ziedot.lv un Rimi 5 gadu īstenos labdarības akciju “Skolas soma”

01. Jūlijs, 2010

Šogad septembrī skolas gaitas uzsāks vairāki desmiti tūkstošu skolēnu, taču vairāk nekā tūkstotim topošo pirmklasnieku – bērnu no trūcīgajām ģimenēm, šāda iespēja varētu būt liegta. Lai nodrošinātu visu mācību procesam nepieciešamo, kā arī palīdzētu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, portāls Ziedot.lv kopā ar Rimi jau piekto gadu pēc kārtas rīko labdarības akciju “Skolas soma”. Tās ietvaros ikviens tiek aicināts ziedot naudu skolas piederumu iegādei šiem bērniem, kā arī dažādas skolai nepieciešamās mantas.

Četru gadu laikā kopš akcijas “Skolas soma” sākuma kopumā ziedojumos savākti vairāk nekā 100 tūkstoši latu, tādējādi nodrošinot iespēju 3041 bērnam no trūcīgām ģimenēm iegādāties skolai nepieciešamās lietas un uzsākt skolas gaitas.

Tāpat kā pērn arī šogad papildu naudas ziedojumiem cilvēki aicināti ziedot arī mantas – skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas un citas skolai nepieciešamās un noderīgās lietas. Mantiskos ziedojumus katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00 iespējams nogādāt Ziedot.lv birojā Rīgā, Bruņinieku ielā 10a.

Akcijai “Skolas soma” iespējams ziedot labdarības portālā www.ziedot.lv akcijai “Skolas soma” ar internetbankas starpniecību vai norēķinu karti, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006383, kā arī ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Akcijai ziedot varēs arī vairākās citās Latvijas pilsētās, kur ziedojumu vākšanu organizēs vietējās labdarības organizācijas.

Labdarības akcija “Skolas soma” notiks no 1. jūlija līdz 31. augustam.
 


Populārākie raksti