Zupas virtuves novērtē Kopgalda devumu

19. Marts, 2010

Februārī uzsāktais Rimi mazturīgo iedzīvotāju atbalsta projekts Kopgalds uzņem arvien straujāku gaitu. Tā ietvaros vairākas zupas virtuves no dažādām Latvijas vietām jau saņēmušas pirmos produktu ziedojumus no Rimi un nu šie produkti pārtop siltās un sātīgās maltītēs.

Pateicīga par produktu ziedojumiem martā ir arī biedrība Baltā māja no Līvāniem. Biedrības dienas centra Saulessvece audzēkņi ar savu audzinātāju palīdzību jau ir pagatavojuši pirmo launagu, ko kopīgi arī nobaudījuši.

No iegūtiem produktiem biedrības darbinieki un brīvprātīgie gatavos maltītes, kas tiks pasniegtas bērniem no mazturīgām ģimenēm, pensionāriem, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Paredzēts gatavot gan siltas, gan aukstas uzkodas - salātus, sviestmaizes, krāsnī ceptas smalkmaizītes. Zupas virtuves pie maltītes pasniegs arī siltus dzērienus – kafiju vai tēju, ar ko tās viesiem sasildīties.

Lai sniegtu praktisku palīdzību Latvijas zupas virtuvēm, aicinām aktīvi ziedot Rimi un Supernetto izvietotajās ziedojumu kastītēs vai portālā Ziedot.lv, tādējādi sniedzot atbalstu citu tām svarīgu vajadzību nodrošināšanā.
 


Populārākie raksti