Labdarības akcijas "Paēdušai Latvijai" Labdarības akcijas "Paēdušai Latvijai"

ZIEDO UN PIEPILDI PĀRTIKAS PAKU TRŪKUMCIETĒJIEM

Rimi šogad Pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai” ir ziedojis vairāk nekā 390 tonnas pārtikas un var ziedot vēl vairāk, taču tam nepieciešams stiprināt Pārtikas banku “Paēdušai Latvijai”, lai palīdzētu nodrošināt ikdienas maltīti visiem, kam tas nepieciešams.

Lai atbalstītu trūkumā nonākušās Latvijas ģimenes, sestdien, 14. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 19.00 Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi aicina uz tradicionālo pārtikas paku komplektēšanas akciju, kurā piedalīsies 57 Rimi veikali Rīgā un visos Latvijas reģionos. Ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs ziedot pārtikas produktus, lai palīdzētu līdzcilvēkiem grūtākajos ziemas mēnešos.

Kā ziedot e-veikalā

Kas ir Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai”?

Latvijas Samariešu apvienība kopš 2008. gada īsteno labdarības iniciatīvu – Pārtikas banku “Paēdušai Latvijai”, kuras ietvaros tiek izsniegtas pārtikas pakas trūkumā nonākušiem cilvēkiem, kam nav piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss.

Pašlaik visā Latvijā darbojas 40 pārtikas bankas atbalsta punkti, kur trūkumcietēji var saņemt pārtikas pakas un Rimi veikalu ziedotos produktus.

Ik mēnesi atbalstu saņem vismaz 5000 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki.

Rimi šogad ir ziedojis jau vairāk nekā 390 tonnu pārtikas trūkumcietējiem

Kāpēc jāpaplašina Pārtikas bankas darbība?

“Iepriekšējā akcijā kopīgiem spēkiem izdevās piepildīt gandrīz 5 tūkstošus pārtikas paku, palīdzot 18 000 cilvēku. Šis ir ļoti svarīgs atbalsts Latvijas iedzīvotājiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās, un jo īpaši ziemas periodā, kad pieaug kopējais izmaksu slogs. Mēs ceram uz sabiedrības atsaucību arī šoreiz un priecājamies par katru, kurš nepaliek vienaldzīgs un lielajā atbalsta grozā ieliek kaut vai mazumiņu – kopā mēs varam izdarīt daudz,”

saka Pārtikas bankas vadītāja Agita Kraukle.

Kā palīdzēt?

Ziedo Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” 14.10.2023. Rimi veikalos un Rimi e-veikalā.

Veikali, kuros var ziedot 14.oktobrī:

Veikalu saraksts Veikalu saraksts