Marta Grigale
Skaistuma dienu vēstnese

Mani pieci skaistuma baušļi

Padomi • 06. Septembris, 2020
Es esmu mamma, sieva, meita, mūziķe un, protams, sieviete. Tu jautāsi - kā man izdodas to visu savienot ar otrās atvases gaidīšanas svētkiem, turklāt brīdī, kad katrs no mums cenšas atrast kaut kripatiņu miera šajā pašizolācijas haosā?

Padalīšos ar jums savos piecos skaistuma pamatprincipos, kas ļauj man justies skaistai un, ceru, ļaus uzplaukt arī tev.

Ievelc pilnu krūti svaiga gaisa

Izmanto robežas, kas allaž atvērtas — uzvelc kājās ērtus apavus un dodies skrējienā, pārgājienā vai vienkārši pastaigā pa piemājas skaistākajām vietām, krājot kilometrus un svaigā gaisa litrus! Ja dodies vienatnē, iesaku to apvienot ar labas mūzikas vai interesanta podkāsta klausīšanos.

Pašizolējies lieliskā kompānijā

Smelies pozitīvu enerģiju no tiem, kurus drīksti pielaist tuvāk par diviem metriem — savas ģimenes. Spēlējiet galda spēles, dodieties pastaigās vai pagatavojiet gardu maltīti kopā. Manai meitai ļoti patīk palīdzēt virtuvē, un man šķiet svarīgi viņai ļaut iesaistīties.

Mīli sevi un visu,ko ēd

Parasti cenšos ēst veselīgi, un šādos nolūkos lieliski talkā nāk Rimi, piedāvājot plašu ekoloģiskās un svaigās pārtikas, kā arī augļu un dārzeņu klāstu. Tomēr nevaru noliegt, ka arī našķiem manā ikdienā ir būtiska loma - tos labprāt gatavoju mājās, jo šis process man sagādā prieku. Turklāt varu būt droša, ka izmantoju tikai kvalitatīvas izejvielas, nepārspīlējot ar pievienoto cukura daudzumu. Domāju, ka šis ir īstais laiks, lai paplašinātu kulinārijas prasmes, tāpēc ieskaties rimi.lv recepšu sadaļā un smelies iedvesmu gardām maltītēm!

Velti laiku skaistumam un miegam

Vakaros dodos gulēt savlaicīgi, jo katra miega stunda pirms pusnakts ir divu stundu vērta. Pirms miega izvairos no televizora un viedierīcēm, jo tās zog miegu, tāpēc priekšroku dodu kādai grāmatai vai sarunām ar mājiniekiem. Pirms miega vienmēr veltu laiku arī kādai nelielai skaistumkopšanas procedūrai - pat tad, ja nav lietota kosmētika, ir svarīgi ādu attīrīt un mitrināt. Esmu ievērojusi, ka, vairāk laika pavadot mājās,

biežāk atceros lietot sejas maskas, ķermeņa eļļas un citus kopjošos līdzekļus, ko agrāk izmantoju retāk. Ja izvairies doties uz veikalu, ķermeņa kopšanas līdzekļus vari pagatavot pati no mājās pieejamajiem produktiem vai dabas veltēm.

Saposies! Pat mājās esot

Katru dienu sāku ar silta ūdens glāzi un nelielu rīta rosmi. Tad gatavoju savu mīļāko ēdienreizi - brokastis - un sastādu sarakstu ar dienas uzdevumiem. Lai arī kārdinājums visu dienu palikt pidžamā un ļauties brīvplūsmai slinkuma režīmā ir liels, zinu, ka jūtos daudz labāk un produktīvāk, ja skats spogulī ir tāds, no kā pašai nav jākaunas. Tici man, pāris mazi skaistuma pieskārieni uzlabos garastāvokli ne tikai tev, bet arī taviem mīļajiem. Galvenais ir atrast balansu starp “ērti” un “skaisti”, jo šie jēdzieni IR apvienojami!


Populārākie raksti

Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.