Pauzes poga ikdienai – tējas laiks

Padomi • 15. Marts, 2021
Tējas pagatavošana un mierpilna baudīšana ir pavisam vienkāršs veids, kā novērst savu uzmanību no ikdienas rūpēm, nolikt malā telefonu un koncentrēties uz to mirkli, kurā atrodies.  Esam apkopojuši dažus padomus, kas noderēs, radot savu tējas laika rituālu.
 
  1. Uzticies lietošanas instrukcijai. Dažādiem tējas veidiem ir atšķirīga nepieciešamā ūdens temperatūra, kā arī laiks, kas nepieciešams, lai tēja ievilktos. Sekojot šīm norādēm, iespējams iegūt spilgtas tējas garšas nianses un aromāta notis, ko citos apstākļos nevarētu sajust.
  2. Vislabāk vārīšanai izmantot avota ūdeni vai tikko ielietu (kas nav nostāvējies tējkannā), vēsu krāna ūdeni. Tas tādēļ, ka ūdenī esošās minerālvielas var gan izcelt, gan tieši otrādi – nomākt tējas garšu.
  3. Piena pievienošanas laikam ir nozīme. Ja gatavo beramo tēju un vēlies pievienot pienu, tad tas jāielej krūzē pirms pašas tējas. Ja gatavo tēju maisiņos, tad otrādi – pievieno pienu tikai pēc tējas.
  4. Degustē un eksperimentē. Lai procesu padarītu vēl patīkamāku, iedomājies, ka šī ir degustācija un nesteidzies. Padomā, kā mainās tējas krāsa, kad tā ir ievilikusies? Kāds ir tās aromāts? Kā mainās garša, tai atdziestot? Kuri gardumi veido lielisku kombināciju kopā ar tevis izvēlēto tēju?

Savam klāstam esam pievienojuši trīs jaunas Rimi 100% zāļu tējas mierpilnām tējas pauzēm – piparmētru, kumelīšu un Relax, kuras sastāvā ir mežrozītes, piparmētru un melisas lapas, kā arī lavandas ziedi, atrod tās ŠEIT

Lai izdodas nospiest "pauzi" un izbaudīt!


Populārākie raksti