Aizraujošas nodarbes ģimenei ar bērniem pludmalē. FOTO idejas

Sports • 22. Jūnijs, 2017
Garlaikoties pie jūras nav iespējams! Aizraujošas spēles tur var sagudrot un spēlēt arī tad, ja līdzi tikai ierastais pludmales inventārs - bumba, ūdens pudele, palags vai sega.

IMPROVIZĒTAIS VOLEJBOLS

pludmales volejbols bērniem

Lai sarīkotu volejbolu pludmalē, nepieciešama bumba, divi gari zari un līdzpaņemtais palags vai sega, ko piesiet pie smiltīs iespraustajiem zariem. Atpūtnieki sadalās divās komandās un spēle var sākties! Šādu improvizēto volejbolu būs aizraujoši spēlēt arī divatā.

volejbols bērniem

Re! Lai organizētu jautrības pilnu volejbolu, nav nepieciešams nopietns aprīkojums.

Volejbols

AKMEŅU MOZAĪKAS SMILTĪS

pludmales spēles

Staigāt gar jūru un lasīt visskaistākos akmenīšus var ilgi jo ilgi, piekrāmējot pilnas kabatas. Lieciet savus atrastos dārgumus lietā, veidojot mozaīkas smiltīs! Vispirms uzzīmējiet zīmējumu un tad aizpildiet to ar krāsainajiem akmeņiem - veidosies grezni mākslas darbi.

akmeņu mozaīka

Vienkārši zīmējumi, izmantojot krāšņos jūrmalā atrastos akmeņus, pārvēršas mākslas darbos. Kad katrs savu darbu pabeidzis, veidosies skaista brīvdabas izstāde.

rotaļas smiltīs

TRĀPI MĒŖKĪ!

Spēle ar sacensības garu - kurš trāpīs mērķī?

spēles pludmalē ar bērniem

Sacensību rīkošanai nepieciešama izdzertā ūdens pudele, pludmalē atrasts zars un bumba. Zaru iesprauž smiltīs, uz tā uzsprauž ūdens pudeli un novelk līniju, kuru, metot bumbu, nedrīkst pārkāpt. Starp citu, ja bumbas nav, var izmantot pludmalē salasītus akmeņus.

spēles pludmalē

RĀPOŠANAS SACENSĪBAS
Piedalās kā mazie, tā lielie!

rāpošanas sacensības

Šī ir spēle, kas lielu prieku un smiešanos sagādās arī pieaugušajiem, jo dalība šajās sacensības ir bez vecuma ierobežojuma!

ko darīt pludmalē

Lai jums prieka pilna vasara!

Foto: Artūrs Martinovs


Populārākie raksti