Rimi bērnu dienas apmeklētājus sagaida aizraujoša pasākuma programma

Sports • 03. Maijs, 2017
Lattelecom Rīgas maratona pirmo dienu sestdien, 13. maijā, jau piekto gadu atklās Rimi Bērnu diena – iespēja skriešanas prieku kopīgi izbaudīt ģimenēm, kā arī pašiem mazākajiem skrējējiem.

Papildus skriešanai un daudzām citām sportiskām, radošām un izglītojošām aktivitātēm šajā dienā ikviens varēs apgūt un dzīvē izmēģināt arī septiņus Rimi Bērniem ekspertu trikus lieliskai ikdienai.

13. maijā Rimi Bērnu dienas skrējieni 11. novembra krastmalā sāksies jau plkst. 09.00, aicinot uz kārtīgu izskriešanos un izzinošām aktivitātēm gados jaunos skrējējus līdz 12 gadu vecumam. Turpat būs arī iespēja apgūt Rimi Bērniem ekspertu 7  trikus veselīgai un priecīgai ikdienai, sportot un radoši darboties.

Rimi Bērniem emocionālās labsajūtas un attiecību ekspertes zona aicinās pavadīt laiku kopā ar ģimeni, fotografējoties un kopīgi priecājoties, veselīgas ēšanas ekspertes zona ļaus uzzināt ko jaunu par tik veselīgajiem augļiem un dārzeņiem. Fiziskās sagatavotības eksperta zona ikvienu izaicinās iejusties tāllēcēja lomā. Savukārt bērnu lietu eksperta zona rūpēsies, lai nevienam nebūtu garlaicīgi un aicinās pasākuma apmeklētājus spēlēt spēles. Kustības un stājas ekspertes zonā būs sagatavots pārbaudījums bērnu līdzsvaram – josla, kuru izejot tiek attīstīta bērna stāja un līdzsvara izjūta. Garšas eksperta zona mazajiem piedāvās izpausties radoši un izveidot skaistas gastronomiskas pastkartītes. Bērnu veselības ekspertes zona parādīs, cik interesanti ir iespējams pavadīt laiku svaigā gaisā un brīvā dabā un kā ar dabas materiālu palīdzību var tapt brīnumaini skaisti mākslas darbi.

Lattelecom Bērnu stūrītis piedāvās bērniem Lupatiņu radošās darbnīcas un animācijas filmu programmu, Mēness aptiekas Mazais farmaceits taisīs eksperimentus kopā ar Laboratorium, Kārums lidotavā būs iespēja lidināt vārnēnus mērķos un ēst Kārums biezpiena sieriņus un saldējumu, Avārijas brigādes parkā notiks tikšanās ar dinozauriem un “Avārijas brigādes” varoņiem, Herkuless teltī varēs mērīties augumiem un saņemt diplomu par labu augšanu, kāpelēt pa Klinšu kāpšanas sienu, bungas mācīs spēlēt Andžeja Grauda bungu skola, Aktīvi sportot varēs kopā ar CrossFitJugla, Dejot zumbu un hip-hop kopā ar deju studiju “Padejosim?”, kā arī būs iespēja skatīties džudo kluba “Lido” sacensības un izklaidēties mobilajā virvju trasē “Turies!”.

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā www.lattelecomrigasmaratons.lv sadaļā Rimi Bērnu diena. Skrējējus vecumā līdz trīs gadiem gaidīs prieka trase Paši mazākie. Mazajiem sportistiem vecumā no trīs līdz astoņiem gadiem būs iespēja noskriet 300 metrus garu distanci pieaugušo pavadībā. Savukārt lielajiem - piecus līdz divpadsmit gadus vecajiem skrējējiem - būs sagatavota 600 metrus gara distance. Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 13. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos.

Starta numurus visām mini distancēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 20. aprīļa līdz 12. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, var izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā (Rīgā, Ogrē vai Salaspilī), kā arī Lattelecom Rīgas maratona EXPO 12 - 13. maijā. Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai  Lattelecom Rīgas maratona EXPO “Elektrum Olimpiskajā centrā” 12. maijā no 10.00 līdz 20.00 un 13. maijā no 10.00 līdz 13.00.

Par Rimi Bērnu dienu:

Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienas tradīcija tika aizsākta 2013. gadā, dienu pirms galvenajiem startiem, aicinot uz simboliskiem skrējieniem pašus mazākos dalībniekus. 2015. gadā skrējieni pirmo reizi notika 11. novembra krastmalā, kopā pulcējot 7 400 dalībnieku līdz 12 gadu vecumam, bet jau 2016. gadā dalībnieku skaits sniedzās pāri 8 000, Rimi Bērnu dienai nostiprinoties kā lielākajam bērnu skriešanas notikumam Baltijas valstīs. Rimi Bērnu dienas patrons un galvenais atbalstītājs ir Rimi Latvia.

Par Lattelecom Rīgas maratonu:

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. Nākamais Lattelecom Rīgas maratons notiks 2017. gada 13. - 14. maijā. 2016. gadā pasākums pulcēja 33 tūkstošus dalībnieku no 65 pasaules valstīm. Pasākums ir saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) "Bronzas" kvalifikācijas zīmi (Bronze Label). Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris – Lattelecom, oficiālais partneris – Rimi, sponsori – adidas, WESS Motors Toyota, Sportland. Partneri – Live Riga, 360TV, LNT, Delfi, izdevniecība Santa, Picture Agency, StarFM, Capital Clinic Riga, dabīgais minerālūdens Mangaļi, Mēness aptieka, Herkuless, Isostar, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Hansgrohe, LSFP, LVS, VSK Noskrien, 1188, Klotiņi & Serģis, Sporta Laboratorija un citi. Lattelecom Rīgas maratons ir viens no Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas sporta aktivitātēm "Mans starts Latvijai".


Populārākie raksti