Sākusies numuru izņemšana - Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

Sports • 03. Maijs, 2017
Ir sākusies dalībnieku numuru izņemšana vienam no lielākajiem bērnu sporta pasākumiem šogad – Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai.

Numurus iespējams izņemt 12 Rimi veikalos - šobrīd dalību jau pieteikuši vairāk nekā 3000 mazie sportisti no visas Latvijas. Rimi Bērnu diena notiks Lattelecom Rīgas maratona ietvaros sestdien, 13. maijā no plkst. 9.00 līdz 16.00 11. novembra krastmalā. Rimi bērnu dienas reģistrācija tiks pārtraukta, sasniedzot 7000 dalībnieku skaita limitu īsākajās trasēs un 3000 dalībnieku skaita limitu Ģimeņu skrējienā.

Jebkurš interesents vēl joprojām var pieteikt savas atvases Rimi Bērnu dienai lattelecomrigasmaratons.lv un, saņemot reģistrācijas apstiprinājumu, doties uz kādu no Rimi veikaliem izņemt dalībnieku numuru. Numurus Rimi bērnu dienas distancēm var izņemt 12 Rimi veikalos: tirdzniecības centros Alfa, Spice, Olimpija, Galerija Centrs, Atrium Azur, Damme, veikalos Rimi Valdemārs, Rimi A7, Rimi Grēcinieku ielā 22 un Merķeļa ielā 21 Rīgā, kā arī Rimi veikalos Salaspilī un Ogrē.

Jāņem vērā, ka numurus Rimi bērnu dienas 3,6 km garajam Ģimeņu skrējienam varēs izņemt tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO 12.-13. maijā.

Rimi dažādos veidos iesaistās un veicina veselīgu dzīvesveidu, īpaši domājot par bērniem Latvijā. Bērni ir mūsu nākotne, un viņiem ir jābūt iespējai dzīvot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šogad esam parūpējušies, lai iespēja skriet būtu 10 000 bērnu, taču piedalīties Rimi Bērnu dienā ir aicināts ikviens, jo arī bez dalības skriešanas aktivitātēs ikviens bērns 11.novembra krastmalā atradīs savam vecumam atbilstošu aktivitāti un atklās vēl neizmēģinātas sporta nodarbes,” stāsta Inga Bite, SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rimi Bērnu dienā bērniem būs iespēja izmēģināt savus spēkus veselās četrās trasēs. Skrējējiem vecumā līdz trīs gadiem starti prieka trasē Paši mazākie norisināsies no 09.00 līdz pat 16.00. Mazajiem sportistiem vecumā no trīs līdz astoņiem gadiem būs iespēja noskriet 300 metrus garu distanci pieaugušo pavadībā, savukārt lielajiem - piecus līdz divpadsmit gadus vecajiem skrējējiem - būs sagatavota 600 metrus gara distance. Abās garākajās trasēs starts tiks dots ik pēc 15 minūtēm.

Tāpat starts tiks dots arī Ģimeņu skrējienam, kurā piedalīties aicināti bērni kopā ar ģimenēm, radiem un draugiem. Tā ir 3,6 km gara trase Rīgas centrā ar startu un finišu 11. novembra krastmalā. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole, un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas godam pelnītās medaļas, kā arī diploms ar rezultātu, ko varēs izdrukāt mājaslapā lattelecomrigasmaratons.lv.

Par Rimi Bērnu dienu:

Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienas tradīcija tika aizsākta 2013. gadā, dienu pirms galvenajiem startiem, aicinot uz simboliskiem skrējieniem pašus mazākos dalībniekus. 2015. gadā skrējieni pirmo reizi notika 11. novembra krastmalā, kopā pulcējot 7 400 dalībnieku līdz 12 gadu vecumam, bet jau 2016. gadā dalībnieku skaits sniedzās pāri 8 000, Rimi Bērnu dienai nostiprinoties kā lielākajam bērnu skriešanas notikumam Baltijas valstīs. Rimi Bērnu dienas patrons un galvenais atbalstītājs ir Rimi Latvia.


Populārākie raksti