Single image

Garšas piedzīvojums nedēļai!

Regulāra ēst gatavošana mājās un ēdienreižu plānošana var būt izaicinājums. Tāpēc Rimi Gardēži piedāvā veselīgu maltīšu plānus visai nedēļai. Iedvesmojies savam virtuves piedzīvojumam - no pirkumu saraksta visai nedēļai līdz viegli pagatavojamām un garšas atklājumiem bagātām receptēm.

Pēdējo nedēļu laikā ēst gatavošana mājās mūsu ikdienā ir ieguvusi jaunu aktualitāti. Vēloties iedvesmot ikvienu pieņemt šo izaicinājumu ar prieku, Rimi Gardēde Signe Meirāne un Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis izstrādājuši katrs savu veselīgu maltīšu plānu nedēļai.

Uzzini jaunas receptes!

Iepazīsti gan ātri un viegli pagatavojamu, gan gurmānu cienīgu un garšas atklājumiem bagātu brokastu, pusdienu un vakariņu receptes.

Iepērcies gudrāk!

Izmanto sagatavoto iepirkumu sarakstu, lai ērti plānotu pirkumus visai nedēļai un samazinātu veikala apmeklējumu skaitu. 

Plāno ēdienreizes!

Savlaicīgi plāno ēdienreizes, lai, neizejot no mājām, visas nedēļas garumā baudītu gardas maltītes.

Iepazīsti katra gardēža piedāvāto nedēļas ēdienkarti un izmēģini to pilnībā vai arī smelies iedvesmu atsevišķu savu ikdienas maltīšu dažādošanai. Izstrādātais maltīšu plāns paredzēts no pirmdienas līdz svētdienai, taču to var izmantot, sākot ar jebkuru nedēļas dienu. Ēdienkartē īpaša uzmanība pievērsta daudzveidīgiem produktiem, interesantām garšu kombinācijām un dažādām pagatavošanas tehnikām, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu visus iegādātos produktus un katru dienu pārsteigtu mājiniekus.

Papildus receptēm, pie katra gardēža nedēļas maltīšu plāna meklē arī sagatavoto iepirkumu sarakstu, kas palīdzēs ērtāk saplānot pirkumus visai nedēļai. Vienlaikus Signe un Normunds atgādina, ka pirms doties uz veikalu ir vērts pārbaudīt, kas mājās jau ir pieejams un ņemt vērā, ka iepirkumu sarakstā iekļauti ražotāju produkti, kurus paši Gardēži izmanto ikdienā, bet tos viegli aizvietot arī ar citām alternatīvām.