Ārkārtējās situācijas laikā Rimi veikalos pieejams pilns sortiments no visām preču grupām

21. Oktobris, 2021
Ārkārtējās situācijas laikā visi Rimi veikali strādās t. s. “sarkanajā režīmā” – būs atvērti gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem pircējiem neatkarīgi no veikala formāta vai atrašanās vietas.

“Visi Rimi veikali darbojas sarkanajā režīmā un, reaģējot uz valstī noteikto komandantstundu, maina darba laiku. Taču būtiski, ka šajā laikā pircējiem būs iespēja iegādāties ne vien pārtiku un citas pirmās nepieciešamības preces, bet arī citas nepieciešamās preces no Rimi sortimenta. Tādēļ katru dienu atjaunojam un papildinām Rimi preču sortimentu, lai katrs varētu iegādāties sev nepieciešamo. Vienlaikus mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu pircēju un darbinieku drošībai, tāpēc aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta. Rimi e-veikala piegādes areālā aicinām izmēģināt iepirkšanos e-veikalā, bet tur, kur tas nav pieejams, lūgt radinieku vai draugu palīdzību,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers. 

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Un tajos ikviens pircējs varēs iegādāties visas nepieciešamās preces no Rimi sortimenta.
 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Pircēju biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem par Rimi darbu ārkārtējās situācijas laikā apkopoti ŠEIT 

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Rimi mājas lapā www.rimi.lv.


Populārākie raksti