Labdarības akcija "Labestības diena" aicina piepildīt sapņus, ziedojot 48 bērniem visā Latvijā

27. Aprīlis, 2020
Akcija aicina līdzcilvēkus piepildīt bērnu sapņus - palīdzot 48 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 135 000 eiro.

Labdarības akcija "Labestības diena" norisināsies no 27.aprīļa līdz 28.jūnijam, aicinot līdzcilvēkus iesaistīties, lai palīdzētu dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi akcijas vēstnešiem - Jurim, Robertam, Elizabetei, Montai un vēl 44 bērniem visā Latvijā.

"Šobrīd mēs visi piedzīvojam grūtības saistībā ar krīzes situāciju un Covid-19 vīrusa pandēmiju. Daudzas ģimenes, kurās aug bērni ar smagām saslimšanām, krīzes situācijā dzīvo gadiem ilgi. Domāju, ka tagad mums visiem ir nedaudz vieglāk iztēloties, ko tas varētu nozīmēt, kad nav iespējas strādāt, jo ikdienā jārūpējas par smagi slimu bērnu, kad ir ilgstoši jāatrodas tādā kā pašizolācijā, jo nav iespējas sarūpēt bērnam nepieciešamo palīglīdzekli vai nodrošināt terapiju, kas ļautu bērnam integrēties sabiedrībā, iet uz bērnudārzu vai skolu, kad ikdienā uztraukumu rada pastāvīgas finansiālas grūtības un neziņa par nākotni. Šīm ģimenēm labdarības akcija "Labestības diena" ir bijusi milzīgs atbalsts- gan finansiāls, gan emocionāls, jo pateicoties ziedojumiem bērni ir saņēmuši nepieciešamo palīdzību veselības uzlabošanai. Arī šogad bērniem un ģimenēm ir nepieciešams mūsu atbalsts, tāpēc ceru, ka, neskatoties uz katra paša grūtībām, mums tomēr izdosies palīdzēt visiem, kuri gaida un cer!" ziedot aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Šī gada labdarības akcijā "Labestības diena" palīdzību sagaida 25 bērni ar cukura diabētu, kuru ārstniecībai nepieciešami 45 000 EUR, 16 bērni ar autiskā spektra traucējumiem (AST), kuru ārstniecībai nepieciešami 40 350 EUR un 7 bērni ar kustību traucējumiem - 49 650 EUR.

"Jau vairāku gadu garumā Rimi kopā ar TV3 īsteno labdarības akciju "Labestības diena", sniedzot palīdzīgu roku mazajiem pacientiem. Esam pateicīgi mūsu pircējiem par ilggadējo iesaisti un mūsu piegādātājiem, kuri ik gadu daļu no ieņēmumiem par iegādātajiem produktiem novirza mazo pacientu ārstēšanas vajadzībām. Mēs patiesi ticam, ka labo darbu īstenošana vairos mūsu visu kopā spēku un sniegs praktisku palīdzību bērniem, kuriem šobrīd tā ir īpaši nepieciešama. Vairosim labestību kopā! " aicina Rimi Latvia Sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala

Vairāk par kampaņu, tās vēstnešiem un iespējām ziedot, un atbalstīt mazos pacientus: https://www.rimi.lv/labestibas-diena


Populārākie raksti