Latvijas Tenisa savienība kopā ar Rimi nodrošinās iespēju 160 bērniem vasarā bez maksas Rīgā trenēties tenisā

27. Maijs, 2024
Latvijas Tenisa savienība pēc tenisa zvaigznes Ernesta Gulbja un viņa vārdā nosauktā fonda iniciatīvas kopā ar vienu no vadošajiem mazumtirgotājiem Rimi Latvia ir radījuši unikālu iespēju bērnu tenisa talanta attīstībai Rīgā.

Pateicoties Latvijas Tenisa savienībai un Rimi atbalstam, 160 bērniem Rīgā šovasar būs iespēja bez maksas piedalīties treniņos tenisa kortos “Kronvalds”. Tenisa treniņiem vecāki ir aicināti pieteikt 6 līdz 9 gadus vecus bērnus bez priekšzināšanām šajā sporta veidā, līdz 6. jūnijam aizpildot pieteikuma anketu Rimi mājaslapā. Vienīgais, kas nepieciešams, – motivācija pamēģināt ko jaunu.

“Vasara ir īstais brīdis atklāt jaunus talantus! Tāpēc esmu gandarīts, ka Rimi Latvia ir atsaukušies manai un Latvijas Tenisa savienības iniciatīvai gada siltāko sezonu veltīt mērķtiecīgam darbam ar bērniem, sniedzot iespēju sajust, kā ir turēt rokās raketi. Strādājot kopā ar Latvijas tenisa sertificētiem treneriem, bērniem būs iespēja jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, iepazīstot šo aizraujošo sporta veidu.

Ceru, ka daudzi to arī iemīlēs un rudenī turpinās treniņus, lai attīstītu savu talantu. Kas zina – varbūt mazo sportistu vidū atradīsim jaunās tenisa zvaigznes, kas nākotnē nesīs Latvijas vārdu pasaulē. Nāc, pamēģini, spēlē!” aicina tenisists Ernests Gulbis.

Lai pieteiktu savu bērnu bezmaksas tenisa treniņiem, vecākiem līdz 6. jūnijam jāaizpilda pieteikuma anketa ŠEIT. Bezmaksas treniņu dalībnieki tiks noteikti izlozē, tāpēc iespēja piedalīties treniņos ir visiem pieteiktajiem bērniem vecumā no 6 līdz 9 gadiem. Latvijas Tenisa savienības pārstāvji līdz 10. jūnijam sazināsies ar izlozes uzvarētājiem, kurus 15. jūnijā aicinās uz pirmo iepazīšanās treniņu tenisa kortos “Kronvalds” Rīgā, Kronvalda bulvārī 2b (aiz Latvijas Nacionālā teātra). Pēc tam treniņi kortos “Kronvalds” plānoti reizi nedēļā sertificētu tenisa treneru vadībā.

“Sadarbība ar vienu no visu laiku izcilākajiem Latvijas sportistiem mūs ir iedvesmojusi jau otrajam projektam jauno tenisa talantu attīstībai. Rimi vienmēr ir iestājies par veselīgu dzīvesveidu un aktīvu sabiedrību un jau ilgstoši atbalsta dažādas sporta aktivitātes. Ceram, ka dalība bezmaksas tenisa treniņos mazajiem audzēkņiem piepildīs vasaras brīvlaiku ar sportisku azartu un mērķtiecīgu aizrautību, kas būs pirmais solis ceļā uz jauniem sasniegumiem!” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Vairāk par pieteikšanos uzziniet ŠEIT.


Populārākie raksti