Latvijas zemnieki Rimi Dabas tirgos piedāvās savu produkciju pie tirdzniecības centriem

24. Aprīlis, 2009

Lai atbalstītu vietējos zemniekus, viņu audzēto un ražoto produktu noietu un patēriņu, tādējādi "sildot" Latvijas ekonomiku, 24. aprīlī tiek atklāti Rimi Dabas tirgi. Tajos tieši no ražotājiem būs iespēja iegādāties plaša sortimenta pārtikas produktus. Rimi piedāvās iespēju kaulēties lielveikala teritorijā, izzināt maltīšu pagatavošanas noslēpumus un iegādāties labākos lauku labumus populārākajās tirdzniecības vietās Rīgā.

Rimi Dabas tirgū būs autentisks piedāvājums, un preces nedublēsies ar veikala preču klāstu. Tirgū būs nopērkams piens un dažādi piena produkti, svaiga gaļa un gaļas izstrādājumi, pašmāju sezonas augļi, ogas un dārzeņi, garšaugi un miltu izstrādājumi. Papildus varēs iegādāties arī bioloģiski audzētus produktus, kas pēdējā gada laikā Latvijā kļuvuši ļoti iecienīti pircēju vidū.

"Rimi jau vairākus gadus ir atbalstījis vietējos ražotājus un mudinājis pircējus priekšroku dot pašmāju precei, organizējot Latvijas dienu kampaņas un izceļot vietējās izcelsmes produktus veikalu vidē. Šobrīd 80% no visas svaigās pārtikas, ko pārdod Rimi, ir ražota Latvijā, arī turpmāk veikalu plauktos vietējā ražojuma preces būs ievērojami vairāk nekā importa ražojumi. No šodienas Rimi paplašina izvēles iespējas saviem pircējiem, piedāvājot tirgos iegādāties arī pavisam nelielu zemnieku saimniecību ražotās pārtikas preces," stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

"Šobrīd izvēlēties Latvijas produktus ir ļoti svarīgi ne tikai tāpēc, lai atbalstītu zemniekus, bet arī lai palīdzētu atveseļoties valsts ekonomikai. Prieks, ka Rimi uzņēmies šādu iniciatīvu organizēt vairākas tiešās tirdzniecības vietas vienlaikus un ir pretimnākošs zemniekiem. Rimi Dabas tirgus un Galactico tirdzniecības centru dotā iespēja bez maksas izmantot ļoti labas vietas tirdzniecībai nāk īstajā brīdī," atzīst Juris Lazdiņš, Zemnieku saeimas priekšsēdētājs.

Rimi Dabas tirgus turpmāk katru nedēļas nogali varēs apmeklēt pie pieciem Galactico alianses tirdzniecības centriem. Šonedēļ Rimi Dabas tirgi tiek atklāti pie t/p Alfa, t/c Origo, t/c Mols, t/c Dole, savukārt nākamajā nedēļā garšīgi produkti no pašu audzētāju un ražotāju rokām būs pieejami arī Galerijā Centrs. Dabas veltes no Latvijas laukiem tirgos varēs iegādāties katru piektdienu no plkst. 17:00 līdz 20:00 un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00. Kā liecina Galactico statistika, nedēļas nogalēs piecus tirdzniecības centrus kopā apmeklē aptuveni 195 tūkstoši cilvēku, tādējādi šie dabas tirgi būs vērienīgi un pieejami plašam apmeklētāju lokam.

Rimi un Zemnieku saeima ir vienojušies arī par turpmāku sadarbību, lai kopīgi veicinātu Latvijā ražotu pārtikas produktu noietu.


Populārākie raksti