No 21. oktobra visi Rimi veikali strādās plkst. 7.00–19.00, atsevišķiem Rimi Mini atšķirīgs darba laiks

20. Oktobris, 2021
Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību visā Latvijā turpinās stingri epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Visi Rimi veikali, izņemot atsevišķus Rimi Mini, no 21. oktobra strādās no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 t. s. “sarkanajā režīmā”, kases tiks vērtas ciet plkst. 18.55.

Picēju plūsmu veikalos regulēs veikala darbinieki un durvis var tikt slēgtas ātrāk. 

Veikali būs atvērti gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem pircējiem neatkarīgi no veikala formāta vai atrašanās vietas. Veikalos ir iespējams iegādāties visas preču grupas. Savukārt e-veikala piegādes notiks plkst. 8.00–20.00, un pasūtījumi Rimi Drive tiks izsniegti līdz plkst. 19.00.

  • No plkst. 8.00 līdz plkst. 19.00 katru dienu strādās Rimi Mini MR Salaspils Rīgā, MR Ganību Liepājā un MR Tūristu Saldū.
  • No plkst. 9.00 līdz 19.00 katru dienu būs atvērts MR Vienības Rīgā.
  • No plkst. 7.00 līdz 19.00 darba dienās un no 8.00 līdz 19.00 brīvdienās strādās MR Deglava Rīgā, MR Tārgales Ventspilī, MR Piltenes Kuldīgā un MR Raudas Tukumā
  • Savukārt no plkst. 7.00 līdz 19.00 darba dienās un sestdienās un no 10.00 līdz 17.00 svētdienās strādās MR Lielā Talsos.

 “Pārtika un citas pirmās nepieciešamības preces ir tās preču kategorijas, kurām bez ierobežojumiem jābūt pieejamām ikvienam iedzīvotājam. Rimi veikalos, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus, vienmēr bijuši gaidīti visi pircēji, un tas nemainīsies arī ārkārtējā stāvokļa laikā. Visi veikali darbojas sarkanajā režīmā un, reaģējot uz valstī noteikto komandantstundu, maina darba laiku. Vienlaikus mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu pircēju un darbinieku drošībai, tāpēc aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta. Rimi e-veikala piegādes areālā aicinām izmēģināt iepirkšanos e-veikalā, bet tur, kur tas nav pieejams, lūgt radinieku vai draugu palīdzību,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers. 

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Pircēju biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem par Rimi darbu ārkārtējās situācijas laikā apkopoti ŠEIT 


Populārākie raksti