Pabeigta Supernetto veikala Bauskā rekonstrukcija

22. Maijs, 2009

Šodien, 22. maijā, darbu uzsāk rekonstruētais Supernetto veikals Bauskā, kas pēc veikala pārveidošanas kļuvis gaišāks un krāsaināks, sortiments − plašāks, un preču izkārtojums − būtiski pilnveidots.

Veikalā, kurš darbojas jau kopš 2004. gada oktobra, tika veiktas pārmaiņas, kuru rezultātā pircēji iegūs augstākas kvalitātes pakalpojumus, bet darbinieki jaunu un modernu darba vidi. Šādas patīkamas pārmaiņas piedzīvo ne viens vien Supernetto veikals Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Latvijā darbojas jau 38 jaunā tipa veikali, un nu arī Supernetto Bauskā tiem ir pievienojies. Veikalā izvietotas uzskatāmas norādes par preču grupām un viegli pārlūkojamas cenu zīmes. Pircējiem noderīgs jaunums būs arī elektroniskais cenu lasītājs. Rekonstruēto Supernetto veikalu pircēji viegli atpazīs jau iztālēm, jo tam ir mūsdienīga un glīta fasāde.

Veikala atvēršana ir pievērsusi daudzu Bauskas iedzīvotāju uzmanību. Šodien pircējus gaida vairāki patīkami pārsteigumi – daudzi produkti par tikai šajā veikalā pieejamām cenām un kukulītis svaigas un garšīgas maizes par brīvu pirmajiem 100 pircējiem.

Zemas cenas, svaigi produkti un ērta iepirkšanās − tas ir rekonstruētā Supernetto piedāvājums!


Populārākie raksti