Rimi sadarbībā ar Veselības ministriju uzsāk veselīga dzīvesveida veicināšanas akciju (papildināts)

13. Maijs, 2009

Rimi veikalos bez maksas speciālisti sniegs konsultācijas par sirds veselību.

Lai aktualizētu sirds veselības jautājumus un arvien pieaugošās aptaukošanās problēmas Latvijā, Rimi kopā ar Veselības ministriju uzsāk veselīga dzīvesveida veicināšanas akciju Veselīgs sirdij, tīkams figūrai. Tās ietvaros vairākos Rimi veikalos būs iespēja bez maksas saņemt speciālista konsultācijas, kā arī informatīvos materiālus par veselīgu dzīvesveidu.

Bez maksas konsultācijas varēs saņemt Rimi veikalos:

  • 15. maijā no 16:00 līdz 20:00 Jelgavā un Lielupē
  • 16. maijā no 12:00 līdz 16:00 Rēzeknē un Daugavpilī
  • 17. maijā no 12:00 līdz 16:00 Bauskā, Ventspilī, Saldū un Tukumā

Akcijas ietvaros ikviens interesents vairākos Rimi veikalos varēs bez maksas izmērīt asinsspiedienu un noteikt savu ķermeņa masas indeksu, kā arī saņemt konsultāciju savas sirds veselības profilaksei. Turklāt, sniedzot norādījumus veselīgas ēdienkartes sastādīšanā, Rimi veikalos īpaši tiks izcelti pārtikas produkti, kuru lietošana veicina sirds veselību un samazina aptaukošanās problēmas.

"Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti justos labi un būtu veseli, tādēļ šogad Rimi veikalos īpaši popularizēsim veselīgu dzīvesveidu. Tas ne tikai uzlabo labsajūtu un palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru, bet arī uzlabo miegu un stiprina sirdi. Akcentējot sirdij veselīgos produktus, secinājām, ka ēst veselīgi ir arī ekonomiski izdevīgi," stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Paralēli Veselības ministrija Pasaules Hipertensijas dienas ietvaros vērsīs sabiedrības uzmanību ne tikai problēmām, ko rada augsts asinsspiediens, bet arī sāls patēriņa samazināšanai uzturā.

"Veselības ministrija ierosinājusi atzīmēt Pasaules hipertensijas dienu – 17.maiju, lai vērstu sabiedrības uzmanību uz to, ka pārmērīga sāls lietošana uzturā nav veselīga un veicina paaugstinātu asinsspiedienu. Tāpēc aicinām ikvienu dzīvot veselīgi un popularizēt veselīgu dzīvesveidu arī savā ģimenē," informēja Evita Bune, Veselības ministrijas Komunikācijas departamenta Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.


Populārākie raksti