Rimi Veselības mēnesi uzsāk ar diviem Rīgas maratona izaicinājumiem sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā

31. Marts, 2021
No 1. līdz 30. aprīlim Rimi aicina piedalīties Veselības mēneša aktivitātēs.

Lai veicinātu veselīgas izvēles ikdienā un mudinātu Latvijas iedzīvotājus uzlabot pašsajūtu neierasto apstākļu laikā, no 1. līdz 30. aprīlim Rimi aicina piedalīties Veselības mēneša aktivitātēs. Veselības mēneša ietvaros Rimi kopā ar Rīgas maratona komandu izziņo divus jaunus izaicinājumus sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā, kā arī aicina uzlabot pašsajūtu un uzveikt pavasara nogurumu, pārskatot savu ēdienkarti - iekļaujot maltītēs vairāk veselīgu produktu, un vairāk uzmanības veltot savai emocionālajai labsajūtai.

“Aizvadītais gads ar Covid-19, kas krietni ierobežojis cilvēku iespējas doties ārpus mājām, daudzus mudinājis rast dažādas alternatīvas sporta kluba apmeklējumam, ēst veselīgāk, vairāk gatavot pašiem un rūpēties par savu emocionālo labsajūtu, lai neļautu spriedzei aizēnot prieku par dzīvi. Veselīgam dzīvesveidam tāpat kā veselīgām izvēlēm uzmanība jāvelta katru dienu, un zinot, ka lielas pārmaiņas nenotiek vienā dienā, esam izveidojuši Veselības mēneša aktivitātes, lai mudinātu cilvēkus soli pa soli ieviest pārmaiņas savā ikdienā. Šī mēneša laikā aicinām vairāk uzmanības veltīt fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā, biežāk izvēlēties veselīgus, produktus savām maltītēm un papildu motivāciju rast Rimi partneru piedāvājumos,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Lai veicinātu aktīvāku dzīvesveidu, Rimi aicina uz vingrošanu svaigā gaisā. Pavasaris ir piemērotākais laiks sākt izkustēties, atbrīvoties no stresa un uzlādēt sevi ar prieku, pieņemot kādu no Rimi Rīgas maratona izaicinājumiem. Tiem, kuri savu dienu labprāt sāk vai noslēdz ar skrējienu, būs lieliski piemērots skriešanas izaicinājums “70 km svaiga gaisa ar Rimi”, reģistrējoties un mēneša laikā sakrājot vismaz 70 noskrietu kilometru. Bet mierīgāku aktivitāšu cienītāji aicināti piedalīties izaicinājumā “700 aktīvas pavasara minūtes ar Rimi” un mēneša laikā sakrāt 700 aktīvu minūšu jebkādās veselīgās nodarbēs – ejot, skrienot, dejojot, vingrojot, nodarbojoties ar jogu vai meditējot. Visi izaicinājumu finišētāji piedalīsies izlozē par pieciem “Rimi Labākai dzīvei” gardumu groziem. Vairāk informācijas https://www.rimirigamarathonvc.com/.

Līdzās Rimi Rīgas maratona izaicinājumiem Rimi klienti ar izdevīgiem nosacījumiem varēs izmēģināt fitnesa un sporta kluba “MyFitness” tiešsaistes treniņu programmu, saņemt izdevīgus piedāvājumus uztura bagātinātājiem no Benu aptiekas, par īpašu cenu iegādāties lielisku treniņu sabiedroto - viedpulksteni no Tet, kā arī tiek aicināti nodot asinis un veikt Covid-19 antivielu testu Asinsdonoru centra izbraukuma autobusā pie Rimi veikaliem.

Tāpat Rimi uztura eksperti aicina savā ikdienā vairāk iekļaut produktus ar “Rimi Labākai dzīvei” atzīmi, jo tie satur mazāk sāls un cukura, mazāk vai labākus taukus, vairāk šķiedrvielu, tajos ir tikai dabiski aromatizētāji un nav ģenētiski modificētu vielu. Lai rosinātu maltītēs iekļaut vairāk svaigus un vitamīniem bagātu produktus, visu aprīli Rimi nodrošinās arī dubultu Mans Rimi naudas uzkrājumu, iegādājoties augļus un dārzeņus.

Asinsdonoru centra izbraukuma autobusa grafiks pie Rimi veikaliem Rīgā:

  • 7.04. Rimi Valdemāra iela 112, plkst. 10.00-14.00
  • 9.04. Rimi Mols, Krasta iela 46, plkst. 11.00-15.00
  • 14.04. Rimi Alfa, Rīga, Brīvības gatve 372, plkst. 10.00-14.00
  • 19.04. Rimi Spice Jaunmoku iela 21, plkst.11.00-15.00
  • 28.04. Rimi P. Brieža iela 33a,  plkst. 10.00-14.00
  • 30.04. Rimi Aleja Vienības gatve 194a, 10.00-14.00

Populārākie raksti