Rimi, Zemnieku saeima un Galactico tirdzniecības centri rīkos zemnieku produktu tirdziņus

07. Aprīlis, 2009

Rimi Latvia ar Galactico tirdzniecības centru atbalstu un Latvijas zemniekus pārstāvošā organizācija Zemnieku saeima vienojušies par sadarbību Latvijā ražotu produktu un to noieta veicināšanā. Jau drīzumā Latvijas zemnieku ražojumus varēs iegādāties Rimi organizētos tirdziņos, kurus katru nedēļas nogali plānots rīkot pie Galactico alianses tirdzniecības centriem – t/p Alfa, t/c Origo, Galerija Centrs, t/c Mols, t/c Dole. Tirgus apmeklētājiem būs pieejamas plaša sortimenta pārtikas preces – lauku piens un dažādi piena produkti, svaiga gaļa un gaļas izstrādājumi, pašu audzēti sezonas augļi, ogas un dārzeņi, garšaugi un miltu izstrādājumi. Papildus tiks piedāvāti arī bioloģiski audzēti produkti.

Atbalstu Rimi aktivitātēm paudusi arī Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija. Turklāt ir aizsākta sadarbība arī ar Pārtikas Veterināro dienestu, kas sekos līdz tirgoto produktu kvalitātei, lai pircēji varētu iegādāties tikai ļoti augstas kvalitātes Latvijas produktus.

"Rimi nodibinātā sadarbība ar pašmāju zemniekiem ir milzīgs gandarījums, tā ir iespēja piedāvāt svaigāko, labāko, no sirds audzēto un pašu rokām gatavoto Latvijas zemnieku produkciju. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tirdziņos realizēto produktu autentiskumam un kvalitātei. Lielākā daļa zemnieku ir tieši ģimenes saimniecības, no ģimenes ģimenei - ir pamatvērtība, kuru turpmāk ar zemnieku tirdziņiem atbalstīs un veicinās Rimi," stāsta Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

"Savā zemē augušās lietas garšo un smaržo citādāk. Paskaties uz mūsu maizi, iekodies mūsu ābolā, ielej glāzē pašmāju pienu. Zemnieki, kuri savu produkciju piedāvās tirdziņos, ar mīlestību ir parūpējušies, lai produkti būtu garšīgi, veselīgi un kvalitatīvi," norāda Juris Lazdiņš, Zemnieku saeimas priekšsēdētājs.

"Atbalsts vietējiem ražotājiem simbolizē uzņēmuma sociālo atbildību savas valsts priekšā. Tāpēc, brīdī, kad visvairāk ir nepieciešama saliedēšanās kopīgu mērķu vārdā, mēs ar vislielāko prieku un iniciatīvu atbalstam mūsu nomnieka Rimi zemnieku produktu tirdziņu organizēšanu pie Galactico tirdzniecības centriem. Un protams, tas būs patīkams ieguvums arī tirdzniecības centru klientiem,” viedokli pauž Linstow Center Management Tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.


Populārākie raksti