Šodien Ventspilī durvis vēris 100. Rimi Latvia veikals

08. Maijs, 2009

Šodien, 8. maijā plkst. 8:00 tika atklāts 100. uzņēmuma Rimi Latvia veikals. Tas ir zemo cenu veikals Supernetto Ventspilī, Poruka ielā 5, tā nodrošinot 15 jaunas darba vietas. Līdz ar šī zemo cenu veikala atvēršanu uzņēmums Venstpilī kopumā nodrošinās jau 170 darba vietas.

"Mūsu uzņēmumam šī ir nozīmīga diena – atveram 100. veikalu Latvijā! Veikala atvēršana ir apliecinājums veiksmīgai uzņēmuma izaugsmei un attīstībai, taču vienlaicīgi tas ir atskaites punkts, lai paraudzītos uz kopīgi paveiktajiem darbiem vairāku gadu garumā, kad plecu pie pleca ir strādāts, lai uzņēmums būtu tāds, kāds tas ir šodien. Katrs jaunatvērts Rimi Latvia veikals nozīmē būt soli tuvāk saviem pircējiem un piedāvāt viņiem ērtu un patīkamu iepirkšanos mūsu veikalos. Tas, ka Supernetto veikals ir simtais, nav maznozīmīgs fakts. Pērnajā gadā veiksmīgi uzsākām un šogad turpinām Supernetto veikalu pārveidi pēc jaunā koncepta, kura modernais interjers un ērtais preču izvietojums ir draudzīgāks pircējam," saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Jaunatvērtā Supernetto veikala platība ir aptuveni 600 kvadrātmetri, kuros tiks piedāvāts aptuveni 2000 vienību plašs preču sortiments. Veikals būs atvērts katru dienu no plkst: 8:00 līdz 22:00.


Fakti

  • Pirmais Rimi lielveikals tika atklāts 1997. gadā Rīgā t/c Dole.
  • Rimi Latvia ir lielākais mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā.
  • Uzņēmums Rimi Latvia ir pārstāvēts ar 100 veikaliem 24 Latvijas pilsētās: 14 Rimi hipermārketiem, 29 Rimi lielveikaliem un 57 zemo cenu veikaliem Supernetto.
  • Kopumā uzņēmums nodrošina 5000 darba vietas.
  • Jaunais Supernetto veikals būs 4. veikals Ventspilī. Pašlaik pilsētā darbojas Rimi hipermārkets t/c Tobago, Rimi lielveikals Annas ielā un zemo cenu veikals Tārgales ielā.

Populārākie raksti