Par kustību "Rimi Labākai dzīvei"

Cilvēka dzīvesprieka pamatā ir laba veselība, možs gars un mundrs ķermenis. Tas laiku laikos ir bijis garants labai pašsajūtai. Tāpēc Rimi, vēloties iedvesmot ikvienu labākai dzīvei un veicināt veselīgu paradumu ieviešanu ikdienā, piedāvā veselīga dzīvesveida kustību - Rimi Labākai dzīvei. Mēs visi zinām, cik grūti šodien ir orientēties informācijas džungļos - dažādi padomi, brīdinājumi, ieteikumi, solījumi un kur nu vēl mazie burtiņi uz produktu iepakojuma, kuru vēstījumu ne vienmēr saprotam. Lai tu neapmaldītos šajā informācijas pārbagātībā, ir radīts jauns ceļvedis, kurš palīdzēs orientēties plašajā produktu klāstā. Meklē zaļo atzīmi Rimi Labākai dzīvei pie plaukta vai cenu zīmē.

Šī atzīme tiek piešķirta produktiem, kuri izvērtēti pēc Rimi Labākai dzīvei kritērijiem, un tas nozīmē, ka šajos produktos, atkarībā no produktu grupas, ir:

Mēs esam pārliecināti, ka bez aktīva dzīvesveida un kārtīgas izkustēšanās nav iespējams patiesi pilnvērtīgs dzīves veids. Tāpēc Rimi Labākai dzīvei sniegs padomus par sporta aktivitātēm, kas piemērotas visiem sagatavotības līmeņiem, ieteikumus emocionālās labsajūtas uzturēšanai un, protams, viegli pagatavojamas receptes, kas vienlaikus ir gan garšīgas, gan veselīgas!

Rimi Labākai dzīvei saturs un padomi tiks radīti sadarbībā ar vēstnesi Olgu Ļubinu, Rimi veselīgas ēšanas eksperti un uztura speciālisti, kā arī plašu klāstu zinošu ekspertu aktīvā dzīvesveida un emocionālās labsajūtas jomās.

Rimi būs Tavs uzticamais palīgs un padomdevējs ceļā uz labāku un veselīgāku dzīvi!