Barība un konservi “Nutribalance” kaķiem – kvalitāte par saprātīgu cenu

Par kaķiem • 27. Augusts, 2020
Sabalansēts uzturs labvēlīgi ietekmē kaķa veselību un dzīves ilgumu. Dzīvnieku barības ražotāji nodrošina arvien plašāku īpaši pielāgotas barības klāstu, kas veidots, lai pilnībā atbilstu dažādu kaķu individuālajām vajadzībām. Barības sortiments ir ļoti plašs gan sastāvdaļu, gan kaķa vecumam atbilstošu uzturvielu ziņā. Mīlot kaķus, rūpējoties par viņu labsajūtu un atvieglojot izvēli saimniekiem, Rimi ir radījis īpašu mitrās barības produktu līniju kaķiem gardām maltītēm un sabalansētam uzturam. Aicinām iepazīties ar Rimi zīmola Nutribalance produkciju – kvalitāte par saprātīgu cenu.
 

Konservi kaķiem Nutribalance ar vistu/ ar lasi/ ar liellopa gaļu 85 g

Šo trīs konservu galvenā atšķirība ir to garšas, kas dažādo kaķa ēdienkarti. Tā ir kompleksā barība pieaugušiem kaķiem, kas būs labs papildinājums sausajai barībai. Pēc konsistences barība ir viegli sakošļājama, tāpēc piemērota dažāda vecuma pieaugušiem kaķiem. Barība satur vistas gaļu un dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus. Šis konservs būs lielisks mitruma avots gada siltākajos mēnešos. Barības sastāvā ir daudz vitamīnu un minerālvielu, turklāt pievienota arī vērtīga aminoskābe – taurīns, kas stiprina kaķa imūnsistēmu un nodrošina labu vielmaiņu. Taurīna trūkums kaķa organismā var veicināt cukura diabēta attīstību, tāpēc ir ļoti svarīgi iekļaut to dzīvnieka uzturā. Šī barība satur arī biotīnu, kas veicina kaķa augšanu un nodrošina labu spalvas kvalitāti.

Konservi sterilizētiem kaķiem Nutribalance ar lasi 85 g

Šie konservi ar lasi ir kompleksā barība pieaugušiem sterilizētiem kaķiem. Arī šī barība būs tikai papildinājums sausajai barībai. Pēc konsistences tā ir viegli sakošļājama, tāpēc piemērota dažāda vecuma pieaugušiem kaķiem. Barība satur lasi un zivju izcelsmes blakusproduktus: konserva sastāvā ir 4% laša. Kā olbaltumvielu izcelsmes avots norādīta augu valsts. Šis konservs būs lielisks mitruma avots gada siltajos mēnešos un nodrošinās kaķi ar virkni vitamīnu un minerālvielu, stiprinās imūnsistēmu un uzlabos ādas un spalvas stāvokli. Tāpat kā citās minētajās barībās, arī šai pievienota vērtīgā aminoskābe taurīns, kas ir būtiska kaķa imūnsistēmas stiprināšanai un labas vielmaiņas nodrošināšanai. Tāpat šajā barībā iekļauts biotīns un inulīns, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus. Atšķirībā no citām barībām, šajā ir visaugstākais kopšķiedras rādītājs jeb šķiedrvielu procentuālais daudzums. Šķiedrvielas ir augu izcelsmes vielas, kas netiek sagremotas, bet nodrošina normālu barības virzību cauri zarnu traktam.

Konservi kaķēniem Nutribalance ar vistu un tītaru 85 g

Konservi ar vistas un tītara gaļu ir kompleksā barība kaķēniem, kas gan arī tikai papildina sauso barību. Tā satur liellopa gaļu un dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus. Konserva sastāvā ir 4% vistas un 4% tītara gaļas un augu izcelsmes olbaltumvielas, kas palīdz spēcīgu muskuļu un veselīga svara uzturēšanai. Barības sastāvā ir daudz vitamīnu un minerālvielu, arī taurīns, kas stiprina kaķa imūnsistēmu un nodrošina labu vielmaiņu. Šī barība satur arī biotīnu, kam ir liela nozīme kaķa augšanas procesā un labai spalvas kvalitātei. Šai barībai pievienots arī kaķēniem tik nepieciešamais kalcijs, lai veidotos spēcīgi kauli un stipri zobi.

Pastēte kaķiem Nutribalance ar tunci/ ar liellopa un vistas gaļu/ ar liellopa gaļu/ gaļas pastēte 100g

Šo pastētu galvenā atšķirība ir to garšas kaķa ēdienkartes dažādošanai. Šīs pastētes ir labas kvalitātes kompleksā barība pieaugušiem kaķiem. Tā ir ne tikai pilnvērtīga barība, bet arī lielisks papildinājums sausajai barībai. Barība piemērota visa vecuma pieaugušiem kaķiem. Tā satur gandrīz 70% tīras gaļas, tostarp 30% tīras liellopa gaļas, un dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus. Šī pastēte ir lielisks mitruma avots karstā laikā. Barībai nav pievienots cukurs, toties tā satur daudz vitamīnu un minerālvielu, kas stiprina imūnsistēmu, īpaši kaķim svarīgais taurīns, kura trūkums organismā var veicināt cukura diabēta attīstību.

Galvenā attēla avots: pexels.com


Populārākie raksti