«Rimi Labākai dzīvei» jaunākie produkti

Veselīgam dzīvesveidam • 21. Oktobris, 2019
Paplašinot produktu klāstu, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes kritērijiem, Rimi turpina pasūtīt ražotājiem produktus, kas atbilst Rimi Labākai dzīvei standartiem. Atzīme var tikt piešķirta pārtikas produktiem noteiktās produktu kategorijās, kur kritērijos noteiktas maksimāli pieļaujamās robežvērtības tādām uzturvielām kā tauki, sāls, cukurs, minimālās robežvērtības šķiedrvielām, pilngraudiem utt., saskaņā ar kritērijiem nav atļauta palmu eļļas, daļēji vai pilnīgi hidrogenētu tauku, daudzu pārtikas piedevu, ģenētiski modificētu izejvielu.

Rimi veikalos ir pieejami īpaši produkti, kas ražoti pēc Rimi pasūtījuma ar zīmolu Rimi Goodlife (good life – laba dzīve (angļu val.)). Rimi Labākai dzīvei piedāvā gandrīz 3000 produktu, bet šoreiz vēlos izcelt savus favorītus.

Viens no produktiem, ko vienmēr turu pa rokai ledusskapī, ir cāļa krūtiņas fileja. Tas ir labs palīgs virtuvē, kad pēc garas darba dienas ātri jāpagatavo veselīgas vakariņas. Cāļa fileja ir bagātīgs olbaltumvielu avots, satur maz piesātināto tauku, ir ātri pagatavojams, turklāt fileja pat ir jau sagriezta! Vai nav burvīgi? Savukārt zupai uz vistas buljona bāzes izvēlos Rimi Goodlife cāļa šķiņķīšus – tie nav tik trekni, ka gan vistas šķiņķi, gan buljons sanāk ļoti garšīgs!

Ļoti laba piedeva maltītei ir Rimi Goodlife dārzeņu un kvinojas vai miežu maisījumi. Tos var pievienot gaļai, zivīm vai pākšaugiem, ātri pagatavojot pusdienas vai vakariņas. Ļoti laba kombinācija ir dārzeņu un kvinojas maisījums ar olu – tam pievienojot nedaudz ingvera, sojas mērces un citronzāles, iznāks gards veģetārs ēdiens Āzijas virtuves stilā.

Viens no maniem visbiežāk lietotajiem produktiem ikdienā ir Rimi Goodlife jogurts bez piedevām. To var kombinēt ar brokastu pārslām, kam arī ir piešķirta Rimi Labākai dzīvei zīme – tās praktiski nesatur pievienoto cukuru, tiem ir augsts šķiedrvielu un olbaltumvielu saturs. Iesaku papildināt jogurtu un mušļus ar svaigiem augļiem, piemēram, āboliem, bumbieriem ar kanēli vai banānu. Mušļus vislabāk gatavot pašiem, jo tad var sakombinēt tieši jūsu iecienītās sēklas, graudus un žāvētos augļus.

Saldā ēdiena gatavošanā lieliski izmantojams Rimi Goodlife bezpiedevu jogurts un Rimi vājpiena biezpiens: to sablendējot, sanāk gaisīga masa, kas, papildināta ar kļavu sīrupu un svaigām ogām, būs garšīgs un veselīgs deserts. Ēdiet daudzveidīgi, izmēģiniet produktus, kurus agrāk neesat lietojuši, meklējiet jaunas garšu kombinācijas, un katra diena būs arvien labāka!


Populārākie raksti