GATAVOSIMIES SVĒTKIEM KOPĀ!

Gaidīt svētkus - tas ir īpaši! Izrotāts mājoklis, piparkūku smarža un mirguļojošas lampiņu virtenes eglītē. Baudīsim svētku tuvošanos un uzbursim svētku noskaņu kopā. 

Smelies idejas svētku galdam, īpašām dāvanām mīļajiem un svētku noskaņas radīšanai mājās.


APLŪKO ZIEMASSVĒTKU KATALOGU!

 

ZIEMASSVĒTKU RECEPTES

Sulīgs svētku cepetis, brīnišķīgi gardas svētku kūkas vai kāds netradicionāls saldais - to visu Tu vari atrast mūsu recepšu sadaļā. Iedvesmojies svētku galdam!

RADOŠI PADOMI SVĒTKOS

 

DĀVANU IESAIŅOŠANA

Saņemt un sniegt dāvanas ir maģisks un satraukuma pilns brīdis. Svarīga ir ne tikai dāvana, bet arī tās iesaiņošana. Šajā video atradīsi padomu, kā iesaiņot dāvanu, ja pa rokai nav ne dāvanu maisiņš, ne arī ietinaimais papīrs.

 

DURVJU VAINAGS

Esam sagatavojuši vieglu pamācību, kā pašam izgatavot unikālo durvju vainagu, kas skaisti rotās jebkuru mājokli. Radi svētku sajūtu ar pašu rokām taisītu vainagu.

 

IDEJAS GALDA DEKORĒŠANAI

Pārsteidz ciemiņus ar svētku galda noformējumu! Ziemassvētku galds ir vieta, ap kuru pulcējas mīļie, lai kopā pavadītu laiku un baudītu maltīti. Izrotā galdu, smeļoties iedvesmu no dabas!

PAŠGATAVOTI ROTĀJUMI

Pašu veidoti Ziemassvētku rotājumi, ar kuriem dekorēt eglīti vai izmantot kā akcentu interjerā, piešķirs vēl izteiktāku svētku sajūtu. Ļaujieties radošumam kopā ar ģimeni.

Pagatavo rotājumus pats

ZIEDO UN PALĪDZI BĒRNU VESELĪBAI

Sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad aicina palīdzēt pieciem akcijas vēstnešiem Aurorai, Veltai, Mihailam, Artūram, Polīnai un vēl 183 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai kopumā ir nepieciešami 464222,31 EUR.

Ziedot

KĀ ZIEMASSVĒTKUS SVINĒT ILGTSPĒJĪGI

Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu tēriņi ir visaugstākie, cilvēki pērk daudz pārtikas un dāvanu, tāpēc mūsu izvēle pirkt vai nepirkt kļūst īpaši nozīmīga. Šajā rakstā atradīsi 7 padomus, kā Ziemassvētkus svinēt ilgtspējīgāk.

Uzzini vairāk