Single image Single mobile image

GATAVOSIMIES SVĒTKIEM KOPĀ!

Gaidīt svētkus - tas ir īpaši! Izrotāts mājoklis, piparkūku smarža un mirguļojošas lampiņu virtenes eglītē. Baudīsim svētku tuvošanos un uzbursim svētku noskaņu kopā. 

Smelies idejas svētku galdam, īpašām dāvanām mīļajiem un svētku noskaņas radīšanai mājās.


APLŪKO ZIEMASSVĒTKU KATALOGU!

ZIEMASSVĒTKU RECEPTES

Sulīgs svētku cepetis, brīnišķīgi gardas svētku kūkas vai kāds netradicionāls saldais - to visu Tu vari atrast mūsu recepšu sadaļā. Iedvesmojies svētku galdam!

IDEJAS PAŠGATAVOTĀM DĀVANĀM

RADOŠI PADOMI SVĒTKOS

 

DĀVANU IESAIŅOŠANA  AR RIMI MAISIŅU

Saņemt un sniegt dāvanas ir maģisks un satraukuma pilns brīdis. Svarīga ir ne tikai dāvana, bet arī tās iesaiņošana. Vai zināji, ka Rimi maisiņi ir taisīti tā, lai tajā Tu varētu iesaiņot dāvanu? Seko video instrukcijām un esi video draudzīgāks, izmantojot materiālus atkārtoti.

 

DURVJU VAINAGS

Esam sagatavojuši vieglu pamācību, kā pašam izgatavot unikālo durvju vainagu, kas skaisti rotās jebkuru mājokli. Radi svētku sajūtu ar pašu rokām taisītu vainagu.

 

IDEJAS GALDA DEKORĒŠANAI

Pārsteidz ciemiņus ar svētku galda noformējumu! Ziemassvētku galds ir vieta, ap kuru pulcējas mīļie, lai kopā pavadītu laiku un baudītu maltīti. Izrotā galdu, smeļoties iedvesmu no dabas!

PAŠGATAVOTI ROTĀJUMI

Pašu veidoti Ziemassvētku rotājumi, ar kuriem dekorēt eglīti vai izmantot kā akcentu interjerā, piešķirs vēl izteiktāku svētku sajūtu. Ļaujieties radošumam kopā ar ģimeni.

Pagatavo rotājumus pats

KĀ ZIEMASSVĒTKUS SVINĒT ILGTSPĒJĪGI

Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu tēriņi ir visaugstākie, cilvēki pērk daudz pārtikas un dāvanu, tāpēc mūsu izvēle pirkt vai nepirkt kļūst īpaši nozīmīga. Šajā rakstā atradīsi 7 padomus, kā Ziemassvētkus svinēt ilgtspējīgāk.

Uzzini vairāk