Rimi bērniem logo

Ar Rimi Bērniem atbalstu top jauns “Knīpas un Knauķu" dziesmu albums

Emocijas veido gan cilvēku iekšējo pasauli un attiecības ar apkārtējiem, gan arī ietekmē savstarpējo komunikāciju. Lai izzinātu plašo emociju pasauli, labāk iepazītu dažādo emociju dabu un veidotu harmoniskas savstarpējās attiecības.

Ar Rimi Bērniem atbalstu “Knīpām un Knauķiem” top jauns dziesmu albums par emocijām “Emociju pētnieki”. Tajā plānots iekļaut 12 dziesmas par dažādām emocijām: prieku, dusmām, laimi, bēdām, kautrīgumu, draudzīgumu, bailēm, mieru, uztraukumu, pateicību, skaudību un mīļumu.

Emocijas mūzikas valodā tulko 12 komponisti - Andris Sējāns, Līga Celma, Ģirts Bišs, Laura Jēkabsone, Jānis Šipkēvics, Jānis Ķirsis, Anita Rezevska, Jonita Štoma, Edīte Putniņa, Andris Kontauts, Ēriks Ešenvalds un Sanita Sējāne. Visām dziesmām vārdus sarakstījusi bērnu dzejoļu un dziesmu tekstu autore Inga Cipe. Savukārt topošā albuma vizuālo noformējumu veido vairāku literāru izdevumu un mūzikas albumu ilustratore Estere Betija Grāvere.

Šobrīd publicēts pirmais singls no gaidāmā albuma – dziesma par prieku, kuras mūzikas autors ir Andris Sējāns un ko ir iespējams noklausīties populārākajos mūzikas straumēšanas kanālos:
Youtube
Spotify
Apple Music

Plānots, ka albums “Emociju pētnieki” tiks laists klajā nākamā gada pavasarī, kad “Knīpas un Knauķi” svinēs savu 50 gadu dzimšanas dienu.

“Mēs priecājamies kopā ar “Knīpām un Knauķiem” dot Latvijas sabiedrībai jaunas zināšanas. Dziesmas, dzejoļi un rotaļas ir lielisks un atraktīvs veids, kā bērniem apgūt šīs jaunās zināšanas un nostiprināt esošās. Arī pieaugušie, klausoties dziesmas un darbojoties kopā ar bērniem, varēs ne vien paši labāk izprast dažādo emociju būtību, bet arī tās vairāk iepazīt kopā ar saviem mazajiem emociju pētniekiem,” saka Madara Kivkucāne, Rimi Bērniem zīmola vadītāja.

Izglītība

01. Oktobris, 2020


Lasi vairāk