Rimi bērniem logo

Atsauksmes par Lego Advent un citiem Lego komplektiem

Māmiņas Vitas dēliņš ir sajūsmā par dāvanu LEGO City Adventes kalendārs, un tas esot perfekti piemērots piecgadniekam. Vitas dēliņam ir neviltota sajūsma par katru atvērto lodziņu!

Bērnam komplektā vislabāk patīk kalendāra pamatne, uz kuras var izvietot figūriņas un veidot vienotu kompozīciju, izveidojot ko līdzīgu galda spēlei. Mums patīk galda spēles, kā ir ar Tevi? :) Māmiņa piebilst, ka šis adventes kalendārs noteikti ir veselīgāks par saldumu Adventes kalendāriem! :)

Mamma Mārīte un viņas mazā meitiņa, saņemot ilgi gaidīto dāvanu LEGO Friends Adventes kalendārs, bija ļoti priecīgas un pateicīgas. Šis komplekts attīsta mazos pirkstiņus un domāšanu, un ir lielisks kā nākamais līmenis pēc LEGO DUPLO komplekta. Mārīte stāsta, ka LEGO komplektus var savienot un paplašināt spēlēšanās iespējas. :)

Mamma Kitija stāsta, ka balvas ieguvēji ir sajūsmā par Adventes kalendāru. Bērni priekā un satraucošā neziņā katru dienu atver jaunu lodziņu. Kitijas vecākajam dēlam interesē, kāda figūriņa būs iekšā, bet jaunākajam patīk pats kalendāra lodziņa atvēršanas notikums. Spēlēties gribētājiem patīk tas, ka visas mantiņas veido vienotu kompozīciju un šo komplektu viennozīmīgi var papildināt citus komplektus.

Santas dēls ir īsts LEGO lietpratējs, jo iepriekš spēlējies ar ļoti daudziem LEGO komplektiem. Arī Adventes kalendārs viņam patika, gluži tāpat kā citi komplekti. Mamma stāsta, ka sākot atvērt lodziņus vienu pēc otra, interese un patika arvien pieauga. Bijusi sajūsma par to, ka minifigūras atšķiras no jau esošajām ar tērpiem, un tām ir arī ieroči. Santa un viņas dēls plāno pievienot Adventes kalendāra detaļas citiem LEGO komplektiem, lai spēlēšanās lielajā LEGO pasaulē būtu vēl aizraujošāka.

Kā rīkoties, ja ir divi bērni un viens Adventes kalendārs? Vienu dienu māsa atver lodziņu, otru - brālis, gluži kā to dara Līna un Toms. :) Antras bērnu LEGO kastē Adventes kalendārs uzreiz atradis sev mājvietu, lai gan kastē tas ilgi neuzturas. Mazā Līna visvairāk priecājas par LEGO cilvēciņiem, kuri šajā komplektā atšķiras no redzētājiem. Līna un Toms klusām atzīstas, ka šāda veida kalendārs viņiem patīk labāk nekā šokolādes Adventes kalendāri! Un, ak, šī neziņa, kas tad būs rītdienas lodziņā? :)

Līvijas dēls Kristaps savā īpašumā ieguva LEGO komplektu 4x4 ātrās reaģēšanas vienība tieši savā vārda dienā. Prieks par šo komplektu Kristapam esot neizmērāmi liels. Kristaps jau kopš bērnudārza ir sapņojis par glābēju darbu, tāpēc šis komplekts ir ideāli piemērots. Topošais glābējs solījis mammai izveidot īstu glābšanas staciju, lai palīdzētu citiem. Vai nav lieliski, ka LEGO spēj kaut mazliet piepildīt sapņus? :)

Mamma Ilze un viņas divas meitiņas ieguva iespēju spēlēties ar LEGO Slēpošanas kūrorta slidotavu. Mazajām dāmām jau ir iepriekšēja pieredze ar LEGO Friends komplektiem. Visas trīs dāmas priecājas, ka katra LEGO komplekta tematika ir atšķirīga un tos visus var arī savienot.

Izglītība

03. Janvāris, 2018


Lasi vairāk