Rimi bērniem logo

Atsauksmes par LEGO DUPLO komplektiem

Laimīgie, kuri Rimi Bērniem akcijas “LEGO® DUPLO® testēšana” ietvaros ieguva savā īpašumā jaunus LEGO komplektus, stāsta mums par savu pieredzi ar LEGO DUPLO.

Tikai dažiem no viņiem iepriekš nebija bijusi pieredze ar LEGO, taču šī pirmā un neaizmirstamā iepazīšanās pieredze ir atstājusi patiesi pozitīvu iespaidu, radot vēlmi nākotnē paplašināt savus LEGO krājumus.

LEGO klucīši ir unikāli. Tie tiek veidoti tā, lai rotaļās būtu iespējams izmantot un savienot arī atšķirīgu sēriju komplektus, tādā veidā veicinot bērnu iztēli, izdomu un sniedzot arvien jaunas rotaļu iespējas. Jautājot vecākiem, vai iegūtos jaunos komplektus ir iespēja savienot ar citiem, saņēmām viennozīmīgu “jā”! Pat tie, kuri pirmo reizi izbaudīja aizraujošās rotaļas ar LEGO, paredz, ka tas būs ļoti viegli izdarāms. Vecāki stāsta, ka apņēmīgie spēlēties gribētāji jau šīs iespējas izmantojuši, apkārt karuselim uzbūvējot rotaļu laukumu, savukārt princeses torni jau apciemojuši varoņi no citiem komplektiem. Kā vecāki saka: “Katrs komplekts papildina iepriekšējo!”

Lasi tālāk par to, kas mazajiem LEGO mīļiem paticis visvairāk un ar ko jaunie komplekti atšķiras no citiem!

LEGO DUPLO komplekts Mans pirmais karuselis” (10845) mazos pārsteidza ar tā griešanos! Kustinot vienu detaļu, kustas visa konstrukcija. Gan jau arī Tu mājās dzirdēsi tādus pašus bērnu sajūsmas saucienus kā citi vecāki: “Griežas, griežas!” Īpaši aizraujoši šķitīs mazajiem, kas vēl nekad dzīvē nav apmeklējuši karuseļus.

LEGO DUPLO komplekts Ciparu vilciens” (10847) iepriecina gan lielos, gan mazos ar iespēju apvienot spēlēšanos ar mācībām. Apgūt ciparus rotaļājoties – tas noteikti ir veids, kā to izdarīt visātrāk un arī visjautrāk! Vecāki teic, ka mazajiem ļoti patīk, ka vilciens ir kā transportlīdzeklis, ko var arī pārvietot. Dod iespēju arī savam mazajam šādi apgūt ciparus un izvizināt Ciparu vilcienā savas LEGO figūriņas.

Mazajiem supervaroņiem noteikti patiks īsto supervaroņu LEGO DUPLO komplekts Zirnekļcilvēka un Halka piedzīvojumi” (10876). Tajā iekļauts arī Zirnekļcilvēka motocikls, par kuru mazie varoņi ļoti priecājas. Vecāki mums stāsta, ka šim komplektam ir sava tematika, dizains, tā krāsu gamma atšķiras no citiem LEGO DUPLO komplektiem, un ir patiess prieks, ka ir iespēja spēlēties ar šiem jaunajiem tēliem!

Vai mēs visi neesam multfilmas “Vāģi” fani? LEGO DUPLO komplekts “Virzuļa kausa sacīkstes” (10857) “Vāģu” fanus iepriecina ar interesantām automašīnām, kas ļoti labi ripo, turklāt komplektā iekļauts pat uzvarētāja kauss! Vecāki teic, ka uzreiz ticis uzbūvēts garš vilciens, kas pārvadā dažādās automašīnas.

Un kas mazajām princesēm patīk LEGO DUPLO komplektā “Salātlapiņas tornis” (10878)? Pati princese, zirgs, gulta ar sedziņu, ponijs, iespēja princesei uzģērbt kleitu, kā arī funkcionālās atvilktnes. Un, ja ar tik plašu uzskaitījumu nepietiek, tad atklāsim, ka vecāki atzīmē arī iekļautās būvpamatnes, kas ir sadalītas divās daļās, sniedzot plašākas iespējas jaunām un vēl neredzētām būvēm. Šis komplekts atšķiras ar tā jaunajām, interesantajām detaļām un krāsām. Tā ir īsta princešu valstība violetos toņos un saskanība ik katrā detaļā.

Uzdāvini savam mazajam pašam savu lidostu. LEGO DUPLO Komplektā “Lidosta” (10871) iekļautās rotējošās detaļas un pati lidmašīna pārsteidz ik vienu. Iekļautās cilvēku figūriņas ir pietiekami lielas, lai tās viegli un ērti iekļautu rotaļās. Vecāki stāsta, ka šis komplekts lieliski noder, lai iepazīstinātu un sagatavotu bērnu gaidāmajam ceļojumam ar lidmašīnu, un tagad mājās virmo nevaldāma sajūsma un nepacietība.

Iespēja būt gan pārdevējam, gan atbildīgam pircējam LEGO DUPLO komplektā Zemnieku tirgus” (10867) rada ne tikai neizsīkstošu jautrību, bet arī māca atbildību. Vecāki stāsta, ka bērniem ļoti patīk darbošanās ar kases aparātu. Komplektā iekļautais putniņš, auto un dārzeņu figūras izpelnās īpašu ievērību. Turklāt arī šeit mazie iemanās paši savienot dažādus komplektus, lai veidotu īstu tirgus burzmu un rindas.

Lai priecīga rotaļāšanās arī Tavās mājās!

Izglītība

23. Augusts, 2018


Lasi vairāk