Rimi bērniem logo

Atsauksmes par LEGO komplektiem

Divu meitiņu māmiņa Ieva stāsta par pieredzi ar LEGO Juniors komplektu: Jaunais laimētais komplekts „Andrea un Stefānijas brīvdienas pludmalē” jaunajām dāmām ļoti patika, tam ir iepriekš neredzētas detaļas un iespējamas dažādas aktivitātes.

Visaizraujošākais ir tas, ka komplekts sastāv no vairākām daļām – atpūtas zonas, kutera, pontona. Komplekts ir arī viegli un ātri saliekams, tam tika pievienots arī jau ģimenes īpašumā esošais LEGO Friends komplekts, lai būtu vairāk iespēju un vaļas iztēlei.

Citējot māmiņu Ievu: „Bērnu prieks ir neizmērāms!”


Mēs vēlam, lai šis prieks tikai pieaug un attīsta dāmu iztēli!

Māmiņa Anna stāsta, ka mazajam sešgadniekam jau ir bijusi pozitīva pieredze ar citiem LEGO komplektiem, bet LEGO Juniors “Zirnekļcilvēka paslēptuve” ir kas jauns. Mazais puika ir arī Zirnekļcilvēka fans, viņam pieder pat Zirnekļcilvēka tērps!

Kas ir visforšākais? Komplekts sastāv no vairākiem priekšmetiem, kā rezultātā tiek iegūtas 4 jaunas rotaļlietas! Mazajam laimētājam Zirnekļcilvēka paslēptuvē patika arī tas, ka tajā ir daudz jaunu un pārsteidzošu detaļu, kuras jau ir gatavas. Anna un viņas dēliņš savienojuši divus komplektus, lai būtu vēl jautrāk!

Māmiņa Zane stāsta, ka mazā Marija Elizabete (divi gadi) spēlējoties ne vien sekoja komplekta instrukcijām kopā ar māmiņu, bet arī radoši savienoja klucīšus pēc saviem ieskatiem. Vislabāk mazajai dāmai patīkot galdiņš ar krēsliņiem, uz kuriem var sēdēt princis ar Pelnrušķīti. Kā nu ne? Mazām princesēm patīk arī citas princeses!

Savienojot šo ar citu mājās esošo komplektu, sanāk pat izveidot tādu kā teātri. Marija Elizabete ar komplektu spēlējas pat vairākas reizes dienā!

Lai dāmām izdodas iestudēt jaunas un aizraujošas izrādes!

Elīnas mazajam dēliņam īpašumā jau ir vairāki LEGO komplekti, un “Zirnekļcilvēka paslēptuve” tiem ir lielisks papildinājums. Iemīļotais Zirnekļcilvēks bija aizraujošs motivators, un komplekts tika salikts jau pusstundas laikā! Gan māmiņai Elīnai, gan dēliņam ļoti patika helikopters un paslēptuve, kuri ietver reti sastopamas detaļas. Neredzētās detaļas ir it kā vienkāršas, bet tomēr prasa piepūli, un tas noteikti saglabā interesi ilgāk!

Izglītība

14. Novembris, 2017


Lasi vairāk