Mājturība Rimi virtuvē

Ēst veselīgi un pareizi veidot savu ēdienkarti – tās ir lietas, ko svarīgi iemācīties jau skolas gados. Kā darbošanos virtuvē pārvērst par interesantu izklaidi? Atbildes tev sniegs “Mājturība Rimi virtuvē” Rimi veselīgas ēšanas eksperte Olga Ļubina un Rimi garšas eksperts Normunds Baranovskis.

Kā apgūt veselīga uztura pamatprincipus aizraujošā veidā? Kā nebaidīties ņemt rokās pannas un katlus un sākt apgūt šefpavāra cienīgus trikus virtuvē? Kā zināt, kurus produktus vislabāk iekļaut savā ikdienas ēdienkartē un kurus labāk atstāt svētku maltītei? Kā uzbūvēt pašam savu uztura piramīdu? Kā vislabāk iepazīt visas svarīgākās uzturvielas?

Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem tev sniegs “Mājturība Rimi virtuvē”, kuru video lekciju formātā vadīs Rimi veselīgas ēšanas eksperte Olga Ļubina un Rimi garšas eksperts Normunds Baranovskis. Izglītojošie video lieliski noderēs gan skolēniem, lai apgūtu mājturības stundu vielu, gan mājturības skolotājiem, lai papildinātu savas lekcijas ar saistošiem video materiāliem, un arī ikvienam, kuru interesē ēst gatavošana un kam ir vēlme apgūt ko jaunu vai aizraujoši pavadīt brīvo laiku.

#1. nodarbība. Kā iespējams "uzbūvēt" pašam savu uztura piramīdu? Skaties šeit.

#2. nodarbība. Kā vislabāk iepazīt visas svarīgākās uzturvielas? Skaties šeit.

#3.nodarbība. Ko vislabāk ēst brokastīs, ko pusdienās un ko vakariņās?

#4.nodarbība. Ko ēst ikdienā, ko svētkos?

#5.nodarbība. Ēdam un gatavojam veselīgi

Radošās nodarbes

23. Aprīlis, 2020


Lasi vairāk