Rimi bērniem logo

Pašu gatavoti rotājumi Ziemassvētku eglītei. Video

Iespējams, tieši šis ir tas gads, kad ir pienācis laiks izmēģināt pagatavot eglītes rotājumus pašiem. Piedāvājam neierastas idejas un materiālus, no kā pagatavot rotu Ziemassvētku princesei!
 

“Rimi Bērniem” eksperti – Sāra, Lība un Klāvs Smildziņi – rāda, kā pagatavot cepurīti, eņģeli un pat mazu velosipēdu, ko iekarināt eglītē!

Saglabājiet šos rotājumus nākamajam gadam – pēc gada ar interesi varēsiet tos aplūkot un, iespējams, papildināt kolekciju ar vēl kādu neierastu rotājumu.

Mini velosipēds

Nepieciešams: 2 vienādas, palielas pogas, pūkainās drātiņas vai parastā drāts un knaibles, maza poga sēdeklim, karstā līme.

Pagatavošana:

No vidēja garuma stieples gabala loki un virpini velosipēda formu, pa vidu iestiprinot pogas – riteņu vietā. Pēc tam metāla stieplei apvij pūkainās drātiņas – pēc izvēles vienā vai vairākās krāsās. Sēdekļa vietā ar karsto līmi piestiprini mazu podziņu. Piestiprini aukliņu, ar ko iekārt rotu eglītē, un gatavs!

Eglītē iekarināma cepurīte

Nepieciešams: dzija, tukšs tualetes papīra rullītis, maizes nazis vai neliels zāģītis, šķēres.

Pagatavošana:

Nogriez vai nozāģē gabalu no tukša tualetes papīra vai virtuves dvieļu rullīša. No dzijas sagatavo diegus, ko kā bārkstis piestiprināt visapkārt rullītim. Stiprini bārkstis, beigās tās savienojot augšā, lai izveidotos cepurīte.

Iekarināms eņģelis

Nepieciešams: papīrs, saimniecības striķis, koka vai cita materiāla bumbiņa, karstā līme, šķēres.

Pagatavošana:

Loki divus papīra kvadrātus, veidojot vēdekli. Tev būs nepieciešami divi papīra kvadrāti – viens lielāks, otrs mazāks. Mazākais būs spārni, bet lielākais – kleitiņa. Kad abi ir salocīti, sasien tos pa vidu kopā ar saimniecības auklu. Ar karsto līmi salīmē kopā eņģelīša apakšējo malu, lai izveidotos kleitiņa. Ar karsto līmi virs eņģeļa spārniņiem pielīmē mazu bumbiņu kā galvu.

Radošās nodarbes

22. Decembris, 2021


Lasi vairāk