Bērnu ballīšu laiks ir klāt! Košas idejas svētku noskaņai

Izlaidums bērnudārzā, dzimšanas dienas svinības vai ballīte par godu mācību gada noslēgumam – tas ir iemesls skaistai svinēšanai! “Rimi bērniem” eksperti Smildziņu ģimene dalās ieteikumos, kā ar vienkāršām metodēm uzburt svētku noskaņu.

Pusi no prieka par svētkiem rada gatavošanās tiem, tāpēc galda vai telpas noformējuma veidošanā var iesaistīt arī pašus gaviļniekus.

Ananasu ziedi

Ananasi ne vien ir gardi, bet arī izskatās grezni – un, ja ananasiem nokrāso lapas, tie vienā mirklī galdam piešķir ballītes noskaņu! Šādi krāsotu ananasu var ielikt arī dāvanu kastē ziedu vietā.

Zelta vāzes ar vēlējumu

Ir vērts mājas radošo lietu plauktā glabāt zelta krāsu! Jo, kad šķiet, ka nav laika gādāt dekorus svinīgas noskaņas radīšanai, atliek vien šim un tam pieskarties ar zelta krāsas triepienu. Mēs nokrāsojām pudeles zelta krāsā, ielikām katrā pa ziediņam un ar marķieri uz pudelēm uzrakstījām vēlējumu gaviļniekam. Ja svētkos ir vairāki sumināmie, piemēram, izlaidumā, tad katram var sagatavot savu zelta vēlējumu.

Jautrās maizītes

Ļoti vienkāršs, bet efektīvs veids, kā piešķirt svētku galdam prieku, ir izdekorēt maizītes – tās var gatavot arī pats gaviļnieks. Galvenais

uzdevums – maizītei, izmantojot ogas, piešķirt priecīgu “sejiņu”. Starp citu, svinīgumu galdam rada arī baltas ēdamās lietas, piemēram, zefīri un bezē cepumi – tos var salikt burkās vai sabērt citos traukos un izlikt uz galda vairākās vietās.

Liela, priecīga dāvana

Jā, arī pati dāvana var kļūt par svētku telpas noformējumu! Efektīgi izskatīsies, ja izvēlēsies lielu kasti un tajā ieliktie ziedi un dāvana būs redzami pāri kastes malai. Kasti apsien ar platu, pamanāmu lenti.

Svētki

29. Maijs, 2023


Lasi vairāk